sport

علیرضا بیرانوند ادعای وکیلش مبنی بر اینکه برخی از دلال ها از داخل ایران به سرمربی سابق او در آنتورپ پیام دادند و باعث نیمکت نشینی و اختلاف او با ایوان لکو شدند، تاکید می کند.

گروه ورزشی جی پلاس؛  علیرضا بیرانوند از ابتدای فصل جاری به آنتورپ بلژیک منتقل شد اما در طول فصل جاری فقط دو بار فرصت قرار گرفتن در ترکیب اصلی این تیم را به دست آورد. او در این مدت زیر نظر ایوان لکو، سرمربی برکنار شده تیمش روزهای خوبی را تجربه نکرد و بعد از نمایش خوب مقابل تاتنهام و همینطور بازی مقابل کلوب بروژ بلژیک، با انتقادات تند لکو همراه شد.

بعد از این اتفاقات، مدیران آنتورپ قید همکاری با ایوان لکو را زدند و به تازگی فرانک ورکوترن هدایت این تیم را بر عهده گرفته و حالا هواداران ایرانی امیدوارند این دروازه بان زیر نظر سرمربی جدیدش روزهای بهتری را تجربه کند.

اکنون مصطفی سلیمانی، وکیل علیرضا بیرانوند ادعاهای عجیبی در ارتباط با نیمکت نشینی بیرانوند مطرح کرده است. او می گوید دلال ها و افرادی از داخل ایران برای رسیدن به منفعت خود در انتقال بیرانوند، سعی کردند امور انتقال این دروازه بان را انجام دهند اما وقتی با پاسخ منفی بیرانوند مواجه شدند، به ایوان لکو سرمربی سابق آنتورپ پیام (وویس) دادند و موجب نیمکت نشینی دروازه بان ایرانی شدند!

سلیمانی درباه این اتفاقات می گوید: یک سری افرادی که دنبال رقم زدن انتقال بیرانوند بودند، باعث شدند او به مشکل بخورد. بعضا خیلی مسائل را ترجمه کردند و به مربی آنتورپ وویس فرستادند. اختلافاتی که بیرانوند با سرمربی تیمش داشت، غیرفوتبالی بود. بیرانوند هم در دو بازی ای که انجام داد خیلی خوب بود و الان دو پیشنهاد از اروپا دارد ولی دوست دارد در آنتورپ بماند و احساس خوبی دارد. یک سری افراد ورزشی خیلی به بیرانوند ضربه زدند.

وی ادامه داد: این افاد دنبال منافع خود بودند چرا که از انتقال بیرانوند پول خوبی به آن ها می رسید. بیرانوند به این افراد که دنبال دلالی خود بودند، باجی نداد. می‌گفتند ما در آنجا قوی هستیم و قدرت داریم و باعث شدند این اتفاقات بیفتد. ان شاء الله که دیگر این اتفاقات نیفتد.

پس از این اتفاقات، علیرضا بیرانوند هم با انتشار پستی در فضای مجازی اظهارات وکیل خود در ارتباط با پیام برخی از دلال ها به سرمربی سابق این تیم را تایید کرد.

photo_2021-01-05_21-43-01

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1490515
ارسال نظر