life

جلسه ستاد عالی بازی‌های المپیک و پارالمپیک با حضور مسئولان و کادرفنی تیم ملی کاراته برگزار شد و سلطانی‌فر بر حمایت از این رشته در مسیر المپیک تاکید کرد.

جی پلاس، جلسه ستاد عالی بازی‌های المپیک و پاراالمپیک صبح امروز(سه‌شنبه- 16 دی‌ماه) با حضور مسئولان و کادرفنی تیم ملی کاراته برگزار و در خصوص شرایط و برنامه‌های تیم ملی کاراته در مسیر المپیک توکیو صحبت شد.

این جلسه با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک، نصرالله سجادی سرپرست کاروان اعزامی، مهین فرهادی‌زاد معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی، ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش، علی رغبتی معاون دفتر برنامه‌ریزی وزارت ورزش، سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته و سیدشهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته آقایان برگزار شد.

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر اهمیت کاراته در کاروان اعزامی ورزش ایران بر حمایت از این رشته تا مسابقات المپیک توکیو تاکید کرد. سیدرضا صالحی امیری نیز با تمجید از عملکرد کاراته ایران از همکاری با مسئولان فدراسیون جهت حمایت از شرایط و برنامه‌های فدراسیون صحبت کرد.

سیدحسن طباطبایی و سیدشهرام هروی نیز در خصوص شرایط ملی‌پوشان در مسیر کسب سهمیه المپیک و آماده‌سازی برای این رویداد صحبت کردند.

سمانه خوشقدم سرمربی تیم ملی کاراته بانوان نیز به دلیل برگزاری اردوی تیم بانوان در جزیره کیش در این جلسه غیبت داشت.

ستاد عالی بازی‌های المپیک و پارالمپیک بعد از دیدار با مسئولان فدراسیون کاراته با مسئولان فدراسیون‌های دوومیدانی و بوکس نیز دیدار خواهند کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1490437
ارسال نظر

موضوعات داغ