sport

کاپیتان استقلال که نخستین گل تیمش در لیگ جدید را به ثمر رساند، شادی ویژه ای انجام داد.

جی پلاس، استقلال که در مقابل مس رفسنجان در نیمه نخست کارش گره خورده بود، در نیمه دوم فوق العاده ظاهر شد و با حملات دامنه دار، موفق به گشودن دروازه این حریف سخت کوش خود شد.

ورزش سه نوشت: وریا غفوری کاپیتان استقلال که در دیدار مقابل الاهلی عربستان در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شده بود و حتی بیم آن می رفت او به دیدار هفته اول مقابل مس نرسد، اما نه تنها به این دیدار رسید بلکه موفق به گلزنی هم شد.

غفوری در دقیقه 58 پس از ضربه سر آرش رضاوند در مقابل دروازه ناصر سالاری صاحب توپ شد و با یک ضربه دقیقه، موفق به گشودن دروازه مس شد تا فشارها از روی تیم محمود فکری خارج شود.

01541990

نکته جالب در مورد غفوری، خوشحالی پس از گل این بازیکن بود که پس از چند فصل با شادی جدیدی باعث جلب توجه عکاسان و بینندگان تلویزیونی شد. شادی که به نظر می رسد مخاطب ویژه ای داشت.

غفوری پس از گلزنی، با انگشتانش به نوعی عینک بر چشم زد و شادی ای را انجام داد و پس از آن، به سوی نیمکت تیم  و سپس به سمتی که دراگان اسکوچیچ نشسته بود رفت و به نوعی خواستار دیده شدنش برای حضور در تیم ملی شد.

دراگان اسکوچیچ در نخستین لیستی که به عنوان سرمربی تیم ملی ایران منتشر کرد، بر روی نام وریا غفوری خط قرمز کشید و او را به تیم ملی دعوت نکرد و حالا وریا با این شادی بعد از گل، مدعی حضور در تیم ملی است.

01541992

باید منتظر ماند و دید واکنش اسکوچیچ به این شادی گل جنجالی کاپیتان استقلال چه خواهد بود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1480810 منبع: ورزش 3
ارسال نظر

موضوعات داغ