sport

رونالد کومان سرمربی بارسا به مصاحبه اخیر آنتوان گریزمان واکنش نشان داد.

جی پلاس، بارسا که از سه بازی قبلی خود در لالیگا 7 امتیاز کسب کرده، پس از وقفه بازی های ملی فردا کار خود در لالیگا را از سر خواهد گرفت و یک نبرد دشوار برابر ختافه در ورزشگاه کولیسئوم خواهد داشت.

ورزش سه نوشت: رونالد کومان سرمربی بارسا در نشست خبری این بازی گفت:« در ابتدا باید عملکرد ختافه در چند فصل اخیر در لالیگا و نیز رقابت های اروپایی را ستایش کنم. ختافه روند بسیار مثبتی داشته و تیمی با مربی و بازیکنان خوب است. حضور این تیم در لیگ اروپا با شایستگی بوده و فصل گذشته توانستند آژاکس را نیز حذف کنند. در هلند البته نسبت به سبک خشن بازی ختافه انتقاداتی وارد شد ولی من موافق شان نبودم. هر مربی بهترین روش برای برد تیمش را انتخاب می کند. هر بازی نیز داور دارد و در مورد خطاها تصمیم می گیرد. می دانم که بازی فردا هم دشوار است و ختافه به سختی فضل می دهد.»

استراحت به مسی:« در شروع فصل، هر مربی سعی می کند بهترین ترکیب را به زمین بفرستد. مسی بهترین بازیکن دنیاست و طبیعتا همیشه در ترکیب حضور دارد ولی هفته به هفته با فشرده تر شدن بازی ها و به خصوص پس از وقفه بازی های ملی، بازیکنان خسته می شوند. خوشبختانه در آخرین تمرین، همه بازیکنانم را در فرمی خوب و با انگیزه دیدم و فردا هم بهترین تیم ممکن را به زمین می فرستم.»

گفته می شود بین آنتوان گریزمان و کومان اختلاف نظر وجود دارد. دیدیه دشان سرمربی فرانسه با گفتن اینکه گریزمان در بارسا در پست خودش بازی نمی کند و چندان راضی نیست، به شایعات دامن زد. گریزمان نیز پس از بازی با کرواسی که زننده یک گل بود، تایید کرد که در فرانسه، پست بازی او مطلوب است و در بارسا خیر.

کومان در مورد حرف های گریزمان گفت:« هر کسی می تواند نظر خودش را بگوید. دیروز عصر با گریزمان صحبت کردم اما نه در مورد اظهاراتش. در مورد پست او و اینکه چگونه بهترین بازدهی را داشته باشد، حرف زدیم. به او گفتم که به دنبال بهترین ایده ها برای بارسا هستم و به مصالح تیم فکر می کنم. گریزمان در سمت راست بازی می کند ولی آزاد است هم شماره 9 باشد و هم 10. او را در یک منطقه محبوس نکرده ام. در نهایت تصمیم اینکه بازیکن کجا بازی کند، با من است و همیشه اول به تیم فکر می کنم. بازیکن وقتی در زمین است باید بیشترین بازدهی را داشته باشد و گریزمان نیز هرگز کم نگذاشته است.

او خوب و سخت تمرین می کند و بازیکنی منضبط است. شاید گریزمان در بازی های اخیر می توانست روی 4 یا 5 صحنه بهتر کار کند. می توان روی پست بازی او بحث کرد ولی در نهایت مربی فرمان می دهد و بازیکن باید اطاعت کند.

من با گریزمان هیچ مشکلی ندارم و او را با کسی هم مقایسه نکرده ام. دوست هم ندارم خیلی در مورد بازیکنان حرف بزنم. من باید بهترین بازی را از گریزمان بگیرم و تلاشم نیز در همین است. گریزمان می تواند در سمت راست و به سمت داخل محوطه جریمه بازی کند. هرگز بازیکنی را در جایی که مناسبش نباشد قرار نمی دهم.»

مصدومیت پیانیچ:« پیانیچ به خاطر ابتلا به کرونا دیرتر به تمرینات اضافه شد و خوشحال شدم که برای بوسنی دو بازی انجام داد چون در شرایط مسابقه قرار می گرفت. متاسفانه او مصدوم شد ولی پزشکان گفتند او امشب می تواند تمرین کند و فردا شانس دارد دقایقی در میدان باشد.»

دمبله:« عثمان دمبله کیفیت بالایی دارد و از لحاظ بدنی رفته رفته بهتر خواهد شد. او در وقفه بازی های ملی و حتی در روزهای تعطیل هم تمرین کرده است. از کار او در تمرینات هفته گذشته رضایت دارم.»

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1476906 منبع: ورزش 3
ارسال نظر

موضوعات داغ