sport

مالک باشگاه شهر خودرو گفت:ما ۶میلیارد از پرسپولیس چک گرفتیم که یک ونیم میلیارد وصول شد ، از پرسپولیس شکایت کردیم امیدواریم سریعتر این پول را بگیریم.

جی پلاس، فرهاد حمیداوی در نشست خبری گفت: در جذب اصحاب رسانه کوتاهی کردیم، می‌خواهم در این جلسه این کوتاهی را جبران کنم و از اصحاب رسانه تشکر کنم که همراه ما بودند.

وی افزود:کسانی که از ما انتقاد کردند سبب شدند در باشگاه فعال‌تر باشیم و به‌روزتر عمل کنیم.

مالک باشگاه شهر خودرو با اشاره به برد پرسپولیس گفت:به یحیی گل‌محمدی، هواداران پرسپولیس و تمام ایران تبریک میگویم که پرچمدار ایران در آسیا است. امیدوارم با قهرمانی افتخاری دیگر کسب شود و چه بهتر که توسط گل‌محمدی این افتخار ثبت شود.

حمیداوی در پاسخ به اینکه توقع دارید مسولان چه کمکی به تیم داشته باشند، گفت: واقعیت امر این است که در دو سال گذشته همیشه گفتم توقع‌ام از همه همدلی بوده از همه خواهش می کنم از مسئولین بخواهید  فقط یک زمین تمرین به ما بدهند، روز اول تعهد دادم اجازه انتقال امتیاز باشگاه به استان دیگر ندارم  فقط گفتم یک زمین تمرین دهید نه به من بلکه به باشگاه، فتاحی مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی همکاری لازم داشت، آستان قدس نیز همکاری را داشته اما واقعیت این است استادیوم خالی را ۹۰میلیون پول می‌دهیم.

وی ادامه داد: برخی گفتند حمیداوی نامش زودتر از نام باشگاه معروف شده اما اینگونه نیست حمیداوی می‌رود و نام باشگاه می‌ماند.

مالک باشگاه شهر خودرو تصریح کرد: تاجایی که جان دارم در این شهر می‌مانم کمی باورش سخت است تا الان نفعی نبردم بدهی ریوان خودرو را داریم یدک می‌کشیم. ۷سال قرارداد داریم، اگر نماینده ایران خودرو ماشین تحویل ندهد مقصر چه کسی است؟ اگر طلبکاران جلوی شرکت تجمع می‌کنند طلبکاران ریوان هستند نه طلبکار ما.

حمیداوی افزود: مهدی رحمتی با ما سه ساله قرارداد بسته، توقع ما از رحمتی قهرمانی در سال سوم است، جواد وطن خواه تا آخر عمر عضو هیئت مدیره ما خواهد بود این اجبار است خدایی، علی‌پور اعضای هیئت مدیره هستند.

وی تصریح کرد: من اگر تلفن جواب نمی‌دهم ۱۷۰۰پرسنل دارم. ما سخنگو داریم ما نمی‌خواهیم دوری کنیم. می‌خواهیم باشگاه داشته باشیم. اگر این پرچم دست من است فرقی ندارد از چه استانی هستیم. توانمندی ما همین است. خراسان ۵۰ ملی پوش داده من هم بومی این استان. چیکار کنم که بگویید بومی‌ام؟ چرا کسی شهامت رحمتی را نمی‌بیند که به بازیکنان جوان میدان داده است.

مالک باشگاه شهر خودرو ادامه داد: دوسال است در فوتبال مطرح هستیم اگر بزرگتر از من را هم بیاورید تنها نمی‌تواند کاری انجام دهد. اگر امید منصوری پارسال نمی‌خواسته است امسال مربی غیر بومی با آن قرار داد بسته است.

حمیداوی تصریح کرد: مرادمند پیشنهاد ۱۲میلیاردی دارد چرا در فدراسیون قانونی می‌گذارید که نمی‌توان یک بازیکن جذب کرد. بازیکن با ما قرارداد دارد اما سرتمرین حاضر نمی‌شود؛ چرا که پیشنهاد قرارداد میلیاردی از تیم‌های پایتخت دارد. اگر بازیکن بتوانیم می‌فروشیم. فوتبال یک صنعت است. مرادمند را فروختیم که فرشاد فرجی بتواند بازی کند. ما نگاهمان به آینده است باید به جوانان میدان دهیم.

وی با بیان اینکه سالها نان بازیکنانی که مایلی کهن آورد را خوردیم، گفت: زمانی که سرلک رفت، مهدی رحمتی مشخص کرد چه کسی را بیاوریم و او می‌گوید چه کسی بیاید. 

مالک باشگاه شهر خودرو تصریح کرد: در مقابل تیم‌های دولتی کمر ما را شکستند، سه باشگاه تراکتور، نساجی و خراسان از جیب شخصی هزینه می‌کنند.

حمیداوی ادامه داد: چگونه بازیکنان را در مقابل پیشنهادات میلیاردی بگیریم. خواهشم این است این مطالبات را از وزارت و فدراسیون بخواهید چرا تیم‌های دولتی پایتخت ۱۲میلیارد پیشنهاد به بازیکنان ما می‌دهند؟

وی افزود: سرلک با ما۴۰۰میلیون قرار داد داشت. گفت سه برابر قراردادم را پرداخت می‌کنم و می‌روم و رفت.

مالک باشگاه شهر خودرو با بیان اینکهگلایه‌ام از تیم‌های دولتی است، گفت: هافبکی زرد می‌پوشیده ۶۰۰میلیون به توافق رسیده اکنون سبز می‌پوشد و ۷میلیارد قرارداد بسته است.

حمیدوای در پاسخ به اینکه تا چه زمانی از رحمتی حمایت می‌کنید، گفت: من شخصاً با رحمتی خواهم ماند؛ همانطور که با سرآسیایی ماندم اما استعفا داد هرموقع که برگردد عضو باشگاه است.

وی در مورد خطر کسر امتیاز و بدهی پرداخت نشده گفت: حواله پول ما رسید دارد که در چه تاریخی انجام شده، سوبا زمانی که ما آمدیم نمی‌توانستیم پول پرداخت کنیم به سختی این کار را انجام دادیم. از آقای خطیر و نصیرزاده تشکر می‌کنم.ما از طریق آقای خطیر در سوییس بدهی خود را پرداخت کردیم که صراف متاسفانه چند روز پاسخگو نبود.

مالک باشگاه شهر خودرو خاطرنشان کرد: ما وظیفه داریم رو به جلو نگاه کنیم؛ امسال قهرمان نخواهیم شد.باید جلسه منظم ترتیب دهیم و از اصحاب رسانه دعوت کنیم تا نکات مهم را گوشزد کنند.

حمیداوی ادامه داد: از روزی که من آمدم تا به امروز اگر ریالی کمکی از کسی گرفتیم تنها از مدیریت شورای شهر ۱ونیم میلیارد پاداش پرداخت شده است. اگر کسی کمک مالی کرده بگویید تا ما تشکر کنیم. خراسان، فولاد، پتروشیمی، گاز دارد اما تاکنون به ما کمکی نشده است.

حمیداوی در مورد بدهی‌ها گفت: ما ۴۳میلیارد بدهی داریم همه بازیکنان بومی هستند اما ریالی کم نکردند از سال ۹۱به پزشک بدهکاریم. امروز بدهی ارزی اصلا نداریم. ۸۵درصد از ۴۳میلیارد را پرداخت کردیم پنجره هم باز است و مشکلی برای قرارداد نداریم.

وی افزود: رحمتی روز گذشته از تیم فوتبال استقلال تهران پیشنهاد سرمربیگری داشت.

مالک باشگاه شهر خودرو تصریح کرد: ما ۶میلیارد از پرسپولیس چک گرفتیم یک ونیم میلیارد  وصول شد ما از پرسپولیس شکایت کردیم امیدواریم سریعتر این پول را بگیریم.

حمیداوی تاکید کرد: ما اگر قرار است آسیایی نشویم کارمان غلط است انتظار امسال مان نیست اما رگمان را می‌گذاریم تا آسیایی شویم.

وی تصریح کرد: همه تیم‌دارها باز هم دوست دارند آسیایی شوند چرا که درآمد بالایی خواهد داشت، همه بازیکنانی که جذب کردیم جزو تاپ‌های ایران است. اعتقاد دارم محمدکیا گلر تیم ملی می‌شود. مهدی رحمتی با شهامت از آنها بازی گرفت.

مالک باشگاه شهر خودرو با تاکید بر اینکه میانگین سنی تیم ۲۵سال است، گفت: با این کار آینده فوتبال استان را تامین می‌کنیم. مهدی رحمتی افتخار کشور است گردن خراسان و کشور حق دارد.کسانی که مصاحبه می‌کنند، دوست دارند فوتبال خراسان را می‌کوبد و تیمش شاهین بوشهر سقوط می‌کند.

حمیداوی تاکید کرد: تیم‌های بزرگی در جهان بازیکنان بزرگ را به عنوان سرمربی می‌پذیرند امروز باید از سرمایه‌مان حمایت کنیم. باشگاه شهرخودرو در خیلی از اتفاقات در استان اول بوده است.

وی تاکید کرد: آقای ساکت دست من را در قطر فشار داد و گفت آنقدر که باشگاه‌ شما دل و جرات دارد هیچ تیمی ندارد، اگر بتوانیم مهدی رحمتی را نگه داریم تا ۱۰سال هنر کردیم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1474538
ارسال نظر

موضوعات داغ