jamee

سارقان تجهیزات دولتی در تهران شناسایی و دستگیر شدند.

جی پلاس، رئیس کلانتری 101 تجریش از دستگیری 2 سارق تجهیزات راهداری تهران هنگام ارتکاب سرقت علائم راهنمایی و رانندگی خبر داد.

 رکنا نوشت، سرهنگ "علیرضا علیزاده" گفت: ساعت 0735 شانزدهم شهریور ماه ماموران گشت انتظامی کلانتری حین گشت زنی در حوالی سه راهی جاده تلو به یک دستگاه خودروی پراید سفید رنگ که در کنار جاده متوقف شده بود و سرنشین خودرو پیاده و راننده خودرو آماده برای حرکت بود، برخورد کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه سرنشین خودرو در حال کندن تابلوهای راهداری کنار جاده بود، افزود: بلافاصله گشت انتظامی کلانتری برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند و دستور توقف خودرو را اعلام کردند.

وی تصریح کرد: سرنشین خودرو به محض دیدن گشت انتظامی کلانتری سوار بر خودرو شده و از محل گریختند، گفت: متهمان بدون توجه به فرمان های پلیسی به سرعت خودرو افزوده و وارد جاده تلو شدند.

این مقام پلیسی با بیان اینکه سارقان با حرکات مخاطره آمیز و رانندگی با سرعت بالا امنیت جاده را بر هم زده بودند، عنوان کرد: برای جلوگیری از ورود خسارت مالی و یا جانی ماموران چند تیر هوائی شلیک ولی سارقان همچنان به فرار خود با حرکات مخاطره آمیز ادامه می دادند.

رئیس کلانتری تجریش افزود: سارقان حاضر به توقف خودرو نبودند که بناچار ماموران لاستیک های خودرو متهمان را هدف شلیک گلوله قرار دادند و در نهایت با پنچر شدن چرخ عقب سمت شاگرد، خودرومتهمان متوقف شد.

وی با اشاره به اینکه راننده و سرنشین خودرو در عملیات پلیسی دستگیر شدند، ابراز داشت: در بازرسی از داخل خودرو ، تعدادی امولال سرقتی و تجهیزات دفاعی و ابراز مورد نیاز برای سرقت کشف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: هر دو متهم که در ابتدا سعی می کردند با تمرد و مقاومت از دستور های پلیسی مانع انجام تحقیقات پلیسی شوند، گفت: با انتقال متهمان به کلانتری هر دو متهم به جرم ارتکابی اعتراف و هر دو متهم برای اخذ دستورهای قضائی روانه دادسرا شدند.

رئیس کلانتری 101 تجریش در ادامه اظهار کرد: کشف جزئیات پرونده و تحقیقات تکمیلی از متهمان ادامه دارد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1468443 منبع: رکنا
ارسال نظر

موضوعات داغ