sport

پیشکسوت استقلال گفت: داور آمده بود با اخراج کردن کاری کند تا استقلال را در همین‌ جایی که هست نگه دارند و اجازه ندهند بالاتر بیاید.

به گزارش جی پلاس؛ پس از اینکه استقلال 9 نفره شب گذشته با نتیجه 2-1 مقابل فولاد خوزستان تن به شکست داد،علیرضا اکبرپور ستاره دهه 70 و 80 آبی ها به انتقاد از عملکرد داور مسابقه دیشب پرداخت. علیرضا اکبرپور در این خصوص گفت: اول بازیکن حریف روی کریمی خطا کرد. اگر به او کارت قرمز داده، بازیکن حریف هم باید کارت زرد می‌گرفت. قبل از کریمی هم خطایی روی قائدی انجام شد که بازیکن حریف باید کارت زرد می‌گرفت.کارت دومی که به غلامی داده شد اصلا خطا نبود. داور توجیه شده بود که فقط به بازیکنان استقلال کارت بدهد و باید سؤال کرد که چرا فقط به استقلال کارت می‌داد؟ به نظر می‌رسید که داور آمده بود با اخراج کردن کاری کند تا استقلال را در همین‌ جایی که هست نگه دارند و اجازه ندهند بالاتر بیاید.

وی افزود: داور کل تیم را عصبی کرده بود. کارت قرمزی که به کریمی داد باید بررسی شود. به نظرم اگر داور خطاهای آنها را هم کارت می‌داد چنین شرایطی به وجود نمی‌آمد. گروه داوری تیم استقلال را عصبانی کرد و کاری کردند که این تیم به سمتی برود که خطا کند و کارت بگیرد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1451572 منبع: فارس
ارسال نظر

موضوعات داغ