sport

رئیس کمیته بین‌المللی المپیک در پیامی ویدئویی به ورزشکاران گفت: می‌خواهیم بهترین شرایط را برای شرکت‌کنندگان در المپیک فراهم کنیم.

به گزارش جی پلاس،‌ توماس باخ رئیس کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) به دنبال تعویق یک ساله بازی‌های المپیک توکیو، با ارسال یک پیام ویدئویی به ورزشکاران المپیکی دلگرمی داد.

در این ویدئو، قهرمان المپیک 1976 به ورزشکاران اطمینان داد که "شما می‌توانید رویای المپیک را به واقعیت تبدیل کنید." با خبر خوب ما قادر خواهیم بود بازی‌های المپیک 2020 توکیو را جشن بگیریم با وجود اینکه بازی‌ها در سال 2021 برگزار می‌شود.

توماس باخ همچنین توضیحاتی را درباره تماس تلفنی خود با شینزو آبه نخست‌وزیر ژاپن داد و از دلیل این تصمیم بی‌سابقه درباره لغو بازی‌های المپیک صحبت کرد.

رئیس کمیته بین‌المللی المپیک، خاطرنشان کرد: ما سخت تلاش خواهیم کرد تا این وظیفه چالش‌برانگیز برای تعویق المپیک و سازماندهی بازی‌ها را برعهده بگیریم. اتفاقی که قبلا رخ نداده بنابراین ما پیش‌زمینه‌ای در این خصوص نداریم.

وی ادامه داد: برای تحقق این امر به تلاش همه نیاز است چرا که بازی‌های المپیک رقابتی بسیار پیچیده در این سیاره است. ما می‌خواهیم برای شما بهترین شرایط و ایمن‌ترین محیط را فراهم کنیم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1391345 منبع: فارس
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ