sport

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید با اینکه این تیم در بازی‌های گذشته کم گل خورده است اما حضور سید جلال حسینی در ترکیب سرخ‌پوشان یک موهبت است.

به گزارش جی پلاس، مرتضی فنونی‌زاده درباره بازی پرسپولیس با فولاد که با برتری یک گله شاگردان کالدرون به پایان رسید، اظهار کرد: نیمه اول با تک گل ترابی پرسپولیس برنده شد. ضربه او هم به تیرک خورد و من فکر می‌کنم بازیکنان تیم هنگام زدن ضربات پنالتی استرس دارند. در کل این سه امتیاز خیلی به درد تیم می‌خورد ولی نیمه دوم پرسپولیس به عقب آمد.

او ادامه داد: تا به حال ندیده بودم فولاد انقدر روی هوا بازی کند. باید بگویم یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس هم سید جلال حسینی بود که همه توپ‌های اول را زد. بازیکنان به طور کلی بدون اشتباه بازی کردند. نیمه اول پایاپای بود اما در نیمه دوم مالکیت با فولاد بود اما آن‌ها هم نتوانستند موقعیت خطرناکی ایجاد کنند. بازیکنان پرسپولیس هم می‌توانستند در ضد حملات گل‌های بیشتری بزنند. خوبی بازی این بود که پرسپولیس سه امتیاز را گرفت و به صدر نزدیک شد. بعد از آن مساوی مقابل ماشین‌سازی، این برد خیلی حیاتی بود.

فنونی‌زاده درباره حضور حسینی هم گفت: ما در بازی‌های قبلی خیلی گل نخوردیم اما به طور کلی حضور حسینی در ترکیب تیم یک موهبت است. خدا کند در بازی‌های بعدی کالدرون در ترکیب تیم تغییراتی ایجاد نکند. همچنین امیری هم نسبت به بازی‌های قبلی بهتر بود و اصطلاحا روز خوبش بود.

او در پاسخ به این پرسش که آیا خلا کامیابی‌نیا در تیم احساس می‌شود یا خیر توضیح داد: بله خلا او کاملا حس می‌شود. کامیابی‌نیا خیلی مثبت بازی می‌کند. او گل‌ می‌زند، توپ حریف را خراب و بازی‌سازی می‌کند. اگر او، حسینی، عالیشاه و رسن در ترکیب باشند خیلی خوب می‌شود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1287076 منبع: ایسنا
ارسال نظر

موضوعات داغ