sport

مهدی قائدی می گوید روز گذشته و در دیدار برابر پارس جنوبی با مصدومیت مواجه نشده است.

به گزارش جی پلاس، مهدی قائدی در حاشیه بازی امروز تیم فوتبال استقلال برابر تیم ملی جوانان در مرکز ملی فوتبال گفت: خدا را شکر می کنم که توانستیم سه امتیاز بازی را به دست آوردیم. ممنون از هواداران که حمایتمان کردند. البته یک بازی سخت با تراکتور داریم که امیدوارم در آن بازی هم سربلند از زمین مسابقه بیرون بیاییم.

قائدی در رابطه با شرایط این روزهای خودش بیان کرد: امسال با همه سال ها فرق دارد. امیدوارم بتوانم دل هواداران و مربی را به دست بیاورم.

او در مورد پیروزی روز گذشته و گلش بیان کرد: خب این هم تلاش بچه ها و کادر فنی بود. لطف خدا بود و این برد را تقدیم می کنیم به داریوش. 

قائدی ادامه داد: داریوش را دوست داریم. دلمان برایش تنگ شده و امیدوارم خیلی زود برگردد و دوباره در کنارش بازی کنیم.

 

قائدی در مورد خط خوردنش از تیم امید بیان کرد:خط خوردن نبود. بهتر است آقای استیلی در این زمینه توضیح بدهد. من مصدومیت جزئی از ناحیه مچ داشتم. با فیزیوتراپی درمان شدم و به تمرینات بازگشتم.

او در مورد مصدومیت روز گذشته اش هم اضافه کرد: نه مصدوم نبودم و به خاطر خستگی بود.

مهاجم فانتزی تیم فوتبال استقلال در مورد شرایط تیمش توضیح داد: ما هدفمان قهرمانی لیگ برتر است. اول فصل امتیازاتی را از دست دادیم ولی دیگر این اتفاق رخ نمی افتد و سعی می کنیم و دوم باشیم.

سوال بعدی از قائدی در مورد پست بازی اش بود. او گفت: فرقی نمی کند هر چه مربی بخواهد همانجا بازی می کنیم.
در نهایت از قائدی در رابطه با محبوبیت او میان سکوها پرسیده شد که او گفت این یک رابطه دو طرفه است و او هم آنها را دوست دارد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1281644 منبع: ورزش 3
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ