اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام حسین رضازاده در خطبه های این هفته نماز جمعه جوادآباد اظهار داشت: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا تلاش دارد تا با جنگ روانی گسترده ، مردم را در حمایت از نظام منفعل و منفصل کند و از طرف دیگر با ایجاد انسجام میان گروهک های ضدانقلاب، بدنبال تشدید فشارهای بین المللی علیه کشور است.
وی افزود : برگزاری کنفرانس ضد ایرانی ورشو ، سخنان تهدید آمیز وزیر خارجه فرانسه ، شیطنت ها و وقت کشی های کشورهای اروپایی همگی در راستای فشار به مردم و جدا کردن آنان از مسیر انقلاب صورت گرفته است.
رضا زاده افزود: امروز دشمن با تمامی امکانات خود کشور را دچار جنگ شدید روانی، فرهنگی و اقتصادی کرده است که به طور یقین این توطئه نیز با حضور جدی ملت در صحنه، اتحاد ، وحدت و همدلی و تلاش مجاهدانه مسئولان خنثی می شود.
وی با اشاره به ضرورت حضور مردم در صحنه های انقلاب به ویژه راهپیمایی 22 بهمن گفت : حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن موجب اثبات پایگاه مردمی نظام اسلامی در جهان، خنثی کننده جنگ همه جانبه دشمن و تحمیل شکستی دیگر بر آنان است.
امام جمعه جوادآباد اظهار داشت :حضور کمرنگ مردم در راهپیمایی امسال موجب تشدید تحریم ها شده و حتی ممکن است به تهدیدات نظامی منجر شود بنابراین هرکس که کمترین درک از ضرورت امنیت و آرامش و حیات ایران اسلامی را دارد باید در روز 22 بهمن در سراسر کشور به خیابان ها آمده و شعار «مرگ بر آمریکا و مرگ بر انگلیس و مرگ بر اسرائیل» سر دهد.
وی با گرامیداشت یاد خاطره امام راحل و سالروز ورود تاریخی ایشان به میهن اسلامی گفت : حضور امام راحل در کشور با تمامی توطئه ها و دسیسه ها اجازه نداد که انقلاب از مسیر اصلی خود خارج شود ، انقلابی که عزت و اقتدار را نصیب ایران کرد و موجب بیداری تمامی ملت های مستضعف جهان شد.
تهرام/7254/6003
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.