یک هوادار پر و پا قرص و مشهور ترامپ در هند پس از ابتلای رئیس جمهور آمریکا به کرونا سکته کرد و جان خود را از دست داد.

 

به گزارش جماران به نقل از روسیا الیوم، روزنامه «اندیان اکسپرس» نوشت که «پوسا کریشنا» شهروند هندی که «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا را معبود خود کرده بود پس از آن که نتوانست خبر ابتلای رئیس جمهور آمریکا به کرونا را تحمل کند در اثر سکته قلبی جان خود را از دست داد.

این روزنامه به نقل از خانواده کریشنا نوشت که این فرد که در هند زندگی می کند پس از ابتلای ترامپ به کرونا بارها ویدئوهایی احساساتی در فیسبوک منتشر کرد و برای رئیس جمهور آمریکا و «ملانیا» همسرش و بانوی اول آمریکا آرزوی شفای عاجل کرده بود.

پسر عموی کریشنا به این روزنامه هندی گفت که کریشنا صبح روز یکشنبه از خواب بیدار شد و طبق معمول کارهای خود را انجام داد اما به ناگاه افتاد و مرد.

از سوی دیگر نزدیکان این شهروند هندی گفتند:«کریشنا پس از شنیدن خبر ابتلای ترامپ به کرونا دچار افسردگی شد و غذا کم می خورد. وقتی پس از افتادنش او را به بیمارستان رساندیم پزشکان اعلام کردند که وی مرده است و دلیل مرگش نیز سکته قلبی است.»

روزنامه اندیان اکسپرس در ادامه نوشت:کریشنا از چهار سال پیش و زمانی که رئیس جمهور آمریکا به خواب وی آمد، تبدیل به دغدغه و دلهره وی شد.


 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.