اخبار مرتبط

ایلهان عمر در توییتر خطاب به ترامپ نوشت: شما در طول زندگی خود علیه مسلمانان، یهودیان، مردم بومی، سیاه پوستان و غیره نفرت فروشی کردید.

 

به گزارش جماران به نقل از خبرگزاری آناتولی، «ایلهان عمر» نماینده مسلمان زن در کنگره آمریکا با انتشار پیامی در حساب توییتری خود به توصیه «دونالد ترامپ» رئیس جمهور این کشور مبنی بر استعفای وی از مجلس نمایندگان آمریکا پاسخ داد.

ایلهان عمر یکی از دو زن مسلمان در کنگره آمریکا که با موجی از انتقادات و متهم شدن به یهودی ستیزی مواجه شد، به توصیه دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور مبنی بر استعفای وی از مجلس نمایندگان آمریکا پاسخ داد.

وی در حساب کاربری خود در توییتر خطاب به ترامپ نوشت: شما در طول زندگی خود علیه مسلمانان، یهودیان، مردم بومی، سیاه پوستان و غیره نفرت فروشی کردید. من از افرادی که از سخنان من متاثر می شوند، درس هایی آموختم، تو کی خواهی آموخت؟

 پیش از این اظهارات ایلهان عمر مبنی بر حمایت سیاستمداران این کشور از رژیم اسرائیل در قبال دریافت پول جنجال برانگیز شده بود.

ترامپ رئیس جمهور آمریکا در واکنش به این اظهارات گفته بود: به نظرم او یا باید از کنگره استعفا دهد یا اینکه باید از کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا کناره‌گیری کند.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.