اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، اکبر میثاقیان پس از شکست یک بر صفر تیمش در برابر شاهین بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: خونه به خونه امروز موقعیت های گلزنی متعددی ایجاد کرد و تنها از روی یک اشتباه تیمی دروازه خود را باز شده دید.
وی بیان کرد: شاهین در جایگاه دوم جدول و خونه به خونه در جایگاه پانزدهم جدول قرار دارد ولی با این حال خونه به خونه به مراتب بهتر از حریف ظاهر شد.
میثاقیان ادامه داد: بازیکنان خونه به خونه باور برد برابر شاهین را نداشتند و همین باعث شد تا نتوانند برابر حریف پیروز شوند.
وی که در اواسط لیگ به تیم خونه به خونه پیوسته، گفت: چنانچه لیگ یک دوباره شروع شود با توجه به ظرفیتی که در بازیکنان تیم وجود دارد می توانم خونه به خونه را قهرمان لیگ کنم.
میثاقیان که به دلیل محرومیت این بازی را از روی سکوها دنبال می کرد اظهار داشت: خیلی ناراحتم که به این شکل از کنار زمین اخراج می شوم زیرا در بازی امروز با قرار داشتن در کنار زمین بدون شک می توانستم کمک بیشتری به تیم ارائه کنم.
وی گفت: مربیان از روی استرس و فشاری که دارند بطور ناخواسته از محوطه قانونی خارج می شوند که این امر نباید منجر به اخراج آنان شود.
میثاقیان در ارتباط با نحوه بازی شاهین بوشهر گفت: تیم شاهین امروز خوب بازی نکرد و در صحنه های زیادی از سوی تیم خونه به خونه زیر فشار بود.
وی افزود: خاطرات خوبی با بوشهر و تیم شاهین دارم و در زمان حضور شاهین در لیگ برتر موفق شدم این تیم که در رده شانزدهم جدول قرار داشت را در لیگ نگه دارم و مردم این شهر را خوشحال کنم.
میثاقیان گفت: شاهین تیمی دوست داشتنی برای مردم بوشهر است و آنها همواره از این تیم حمایت می کنند.
شاهین بوشهر با این برد 42 امتیای شد و رتبه دوم خود را در جدول حفظ کرد و تیم خونه به خونه نیز با این شکست همچنان با 21 امتیاز در رتبه پانزدهم جدول باقی ماند.
شاهین بوشهر در هفته بیست و هفتم بازی ها به مصاف نود ارومیه می رود و خونه به خونه نیز با آلومینیوم اراک دیدار می کند.
7212/6047/6045
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.