کیومرث سرمدی‌واله نماینده اسدآباد در مجلس گفت: در حال حاضر بخش مهمی از شبکه آبرسانی و تأسیسات آبرسانی شهرستان اسدآباد فرسوده بوده و به علت همین فرسودگی ۴۰ تا ۴۵ درصد آب شرب تولید شده این شهر به هدر می‌رود که نیازمند اصلاح و نوسازی است.

به گزارش جماران؛ نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسات متعدد که در استان و نیز با وزیر نیرو و در سفر معاونش به اسدآباد داشتیم، قول‌هایی داده شد که این وعدها هنوز محقق نشده و همچنان مشکل آب اسدآباد به قوت خود باقی است.

کیومرث سرمدی‌واله اظهار کرد: در این دیدار و جلسات و بازدیدها مقرر شد اصلاح شبکه آبرسانی شهرستان مطالعه و مشکل فرسودگی تأسیسات آبرسانی شهرستان مرتفع شود و علاوه بر آن تعدادی چاه پدافند به منظور کمک برای مواقعی که با کم‌آبی مواجه هستیم، در شهرستان ایجاد شود.

وی افزود: با وجود گذشت دو ماه از این قصه هنوز هیچ حرکت جدی در رابطه با تحقق این مصوبات و تعهدات نداشته ایم و با وجود دستور وزیر نیرو اقدام قابل توجهی صورت نگرفته و اگر شرایط بدین منوال ادامه پیدا کند به طور قطع در آینده ای نه چندان دور مردم اسدآباد آبی برای شرب نخواهند داشت.

سرمدی‌واله با بیان اینکه این موضوع با استاندار همدان مطرح شده و از وزیر نیرو نیز طرح سوال کردیم، افزود: اگر به این تعهدات عمل نشود و تنش آبی شهرستان اسدآباد مورد توجه قرار نگیرد سال آینده شهرستان اسدآباد آبی برای مصرف ندارد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر با وجود خنک شدن هوا و عبور از فصل تابستان و خاموشی کولرها هنوز شهرستان اسدآباد با قطعی مقطعی آب در نقاط شهر و روستا مواجه است، اضافه کرد: این مشکل مهم را پیگیریم تا در کمترین زمان ممکن مرتفع شود.

سرمدی‌واله خاطرنشان کرد: در حال حاضر بخش مهمی از شبکه آبرسانی و تأسیسات آبرسانی شهرستان اسدآباد فرسوده بوده و به علت همین فرسودگی ۴۰ تا ۴۵ درصد آب شرب تولید شده این شهر به هدر می‌رود که نیازمند اصلاح و نوسازی است./ ایسنا

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

وبگردی

    نظرات و دیدگاه ها

    مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.