جهانگیری در رابطه با رد لایحه بودجه 1400 در مجلس گفت: «من ۶ بهمن ساعت ۱۰ و ۳۰ صبح در مورد بودجه نامه‌ای به حضرت آقا نوشتم دو ساعت از دفتر ایشان با ما تماس گرفتند که نامه آماده است و آقا پاسخ را دادند این نامه خطاب به آقای قالیباف بود برای اینکه به مسایل توجه کنند.»

به گزارش جماران؛ معاون اول رئیس جمهور با اشاره به نامه‌ خود به رهبر انقلاب در مورد بودجه، تاکید کرد: اگر بعد از آن نامه به مسائل توجه می‌شد و آقای قالیباف جلسه مشترکی با دولت برگزار می‌کرد مسائل حل می‌شد.

اسحاق جهانگیری در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در واکنش به رد کلیات بودجه در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی یکی از مهمترین کارهایی که در طول یک‌سال انجام می‌دهد بررسی لایحه بودجه است؛ وقتی این لایحه رد می‌شود به این معنا است که خوب نتوانسته‌اند مدیریت کنند.

وی افزود: ساعت ١٠:٣٠ صبح روز ششم بهمن به مقام معظم رهبری نامه نوشتم و برخی مسائل بودجه را خدمت ایشان گفتم؛ ساعت ١٣:٣٠ یعنی دو ساعت و نیم بعد از دفتر با ما تماس گرفتند که آقا جواب نامه را داده‌اند؛ مدیریت اینگونه است. پاسخ خطاب به آقای قالیباف بود که به مسائل توجه شود. اگر بعد از آن نامه به مسائل توجه می‌شد و جلسه مشترک با دولت برگزار می‌شد به نظر من مسائل حل می‌شد.

معاون اول رئیس‌جمهور در خصوص اظهارات دولت‌مردان جدید آمریکا در خصوص برجام گفت: رئیس‌جمهور جدید آمریکا در رقابت‌های انتخاباتی علیه سیاست‌های ترامپ صحبت کرده است که یکی از آن‌ها رویکرد او نسبت به برجام است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.