مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از تلاش‌ها و ایثارگری‌های کارکنان بخش درمان این سازمان در خدمت رسانی به بیماران مبتلا به کرونا قدردانی کرد و گفت: تمامی امکانات و ظرفیت‌های موجود در خدمت بیماران مبتلا به کرونا است و امکانات مورد نیاز برای خدمت رسانی حداکثری در اختیار مدیران استانی قرار دارد.

به گزارش جماران، به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر مصطفی سالاری در جلسه ویژه مقابله با کرونا که به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور مدیران درمان تأمین اجتماعی استان‌های سراسر کشور برگزار شد، اظهار داشت: نیازهای تک تک بیمارستان‌های تأمین اجتماعی سراسر کشور که مشغول خدمت رسانی به بیماران مبتلا به کرونا هستند به صورت روزانه بررسی و در سریعترین زمان ممکن برطرف می‌شود.

وی از مدیران درمان تأمین اجتماعی سراسر کشور خواست که از تمامی امکانات برای خدمت رسانی حداکثری به بیماران مبتلا کرونا استفاده کنند و تصریح کرد: ما اختیار و امکانات لازم را در اختیار مدیران قرار می‌دهیم و توقع داریم که بهترین استفاده از اختیارات و امکانات صورت گیرد.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به برنامه این سازمان برای اضافه کردن 552 تخت بیمارستانی به ظرفیت بیمارستانهای موجود، گفت: در اجرای این برنامه توسعه تخت‌های ویژه در اولویت قرار دارد و هیچ محدودیتی در زمینه ارائه خدمات به بیماران کرونایی وجود ندارد.

سالاری در ادامه سخنان خود با اشاره به شرایط کنونی کشور و طرح زندگی با کرونا در سازمان تأمین اجتماعی گفت: گزارش‌های هفتگی سازمان تأمین اجتماعی در ارائه خدمات به بیماران و سایر حمایت‌های انجام شده برای کاهش آثار شیوع کرونا بر زندگی مردم به ستاد ملی مقابله با کرونا ارائه می‌شود.

دکتر امیرعباس منوچهری، معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی نیز در این جلسه گفت: از بهمن سال گذشته ستاد بحران در تامین اجتماعی تشکیل شد و تا امروز ۷۰ هزار بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستانهای این سازمان بستری شدند و در حال حاضر بیش از ۲۰۰۰ نفر بستری هستند.

وی با بیان اینکه آمار و اطلاعات مربوط به خدمت رسانی به بیماران مبتلا به کرونا به صورت روزانه جمع آوری و بررسی می‌شود، گفت: از تمامی امکانات و ظرفیت‌ها برای خدمت رسانی به بیماران استفاده می‌شود و مشکلات احتمالی بیمارستان‌ها نیز در اسرع وقت برطرف می‌شود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.