اخبار مرتبط

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام گفت: در مدت برپایی نمایشگاه مردم سه میلیارد و 500 میلیون ریال کتاب خریدند که نسبت به میزان خرید نمایشگاه پارسال، 500 میلیون ریال افزایش داشته است.
عمران خودآموز روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مردم این کتاب ها را از طریق 2 میلیارد و 900 میلیون ریال بن یارانه دار عرضه شده در نمایشگاه و 600 میلیون ریال نیز بصورت آزاد خرید کردند.
وی افزود: همچنین در پایان کار نمایشگاه نشر نیماژ و زرین از ناشران ملی و نشر میلکان، سوره های عشق و هاوار از ناشران استانی به عنوان برتر انتخاب و از آنها تجلیل شد.
به گزارش ایرنا، در نمایشگاه امسال 31 هزار عنوان کتاب از 253 ناشر مناطق مختلف کشور در 187 غرفه در معرض دید عموم قرار گرفت که استقبال مردم هم از آن به نسبت پارسال افزایش محسوسی داشت.
کتاب های این نمایشگاه در مدت یک هفته برپایی (8 تا 13 اسفند) با 30 درصد تخفیف شامل 20 درصد بن تخفیف نمایشگاه و 10 درصد تخفیف در نظر گرفته شده از سوی ناشران عرضه شد.
15 برنامه جانبی نظیر نشست نقد و بررسی کتاب، نشست کتابخوانی، نشست بررسی وضعیت چاپ و نشر استان ها، محفل شعر آیینی، برپایی ایستگاه نقاشی، نمایشگاه آثار علوم قرآنی، غرفه ایثار و شهادت، مطبوعات، اقتصاد مقاومتی، نماز و مسجد و ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر و همچنین تجلیل از برگزیدگان جشنواره عکس آدم برفی ادر این نمایشگاه برگزار شد.
به گزارش ایرنا، نهمین نمایشگاه کتاب ایلام با عرضه 38 هزار عنوان کتاب دی ماه پارسال برگزار شده بود و مردم ایلام به ارزش ریالی حدود سه میلیارد ریال از این نمایشگاه کتاب خریده بودند.
هم اینک 24 ناشر در استان ایلام فعالیت می کنند که سال گذشته 94 عنوان و امسال 180 عنوان کتاب متعلق به این افراد چاپ و منتشر شده است.
خبرنگار: آزاده خرم ** انتشار دهنده: مجید سلیمانی
7171/9002
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.