رییس هیات نظارت بر انتخابات شهرستان فردیس از احتمال تغییر در آراء انتخابات شوراهای شهر فردیس و مشکین دشت خبر داد.

رییس هیات نظارت بر انتخابات شهرستان فردیس گفت: احتمال تغییر در آرا انتخابات شوراهای شهر فردیس و مشکین دشت وجود دارد.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، علیرضا سعادت پور روز شنبه در نشست مشترک اعضای هیات اجرایی با هیات نظارت شهرستان فردیس ضمن تشکر و قدردانی از حضور پرشور همیشه در صحنه مردم که به فرمان مقام معظم رهبری لبیک گفتند و در صحنه انتخابات پای صندوق رای حضور یافتند افزود: مردم مشت محکمی بر دهان یاوه گویان نظام مقدس اسلامی زدند.

وی با بیان اینکه اصل انتخابات سیزدهمین ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهری و روستا ۲۸ خرداد به خوبی در شهرستان فردیس برگزار شد، افزود: با این وجود در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری مشکلی پیش نیامد اما در انتخابات شوراهای شهر برخی موارد پای صندوق های رای مشاهده شده و موضوع خرید و فروش رای نیز مطرح است.

وی با اشاره به اینکه نتیجه آراء از سوی فرمانداری فردیس اعلام شده است ، اظهار داشت: ولی با توجه به اینکه هیات نظارت وظیفه ای دارد و معترضان نامزدهای انتخابات شورای شهر فردیس و مشکین دشت نسبت به آراء  شکایت داشتند بعد از بررسی در هیات اجرایی شکایت ها به هیات نظارت بر انتخابات شهرستان فردیس ارجاع شد.

سعادت پور افزود: اعضای هیات نظارت و اعضای بازرسی هیات عالی نظارت زمان انتخابات بررسی هایی داشتند و مواردی را در سطح شهرستان در روز انتخابات دیدند و طبق گزارش هایی که به هیات نظارت بر انتخابات شهرستان فردیس رسیده  در حال بررسی است و پس از زمان قانونی نتیجه نهایی انتخابات اعلام خواهد شد .

رییس هیات نظارت بر انتخابات شهرستان فردیس گفت: اسامی منتخبان شورا که از سوی فرمانداری فردیس اعلام شده است از لحاظ قانونی فعلا نتیجه نهایی نیست و نتیجه نهایی زمانی اعلام می شود که هیات نظارت بر انتخابات شهرستان فردیس و استان البرز نظر خود را اعلام کنند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.