نورمحمد فردی روز یکشنبه در آیین رونمایی از تمبر انتخابات شهرستان کرج افزود: برای تبلیغات داوطلبان انتخاباتی یک هفته  زمان  مشخص شده بنابراین تبلیغات زودهنگام تخلف محسوب شده و پیگیری می شود.

وی ادامه داد:  در استان البرز امکانات و تجهیزات برای ثبت نام داوطلبان انتخاباتی در ۲ حوزه انتخابیه کرج و ساوجبلاغ فراهم است و تمام ابعاد انتخاباتی دراین استان لحظه به لحظه مورد رصد قرار می گیرد.

فردی گفت: هماهنگی خوبی برای برگزاری انتخابات البرز انجام شده و مجریان انتخاباتی به صورت مستمر پای کار بوده و اقدامات موثر را در این زمینه دارند بنابراین انتخاباتی باشکوه را شاهد خواهیم بود.

معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج نیز گفت:  فرآیند ثبت نام از داوطلبان انتخاباتی در کرج از ساعت هشت صبح  امروز شنبه دهم آذرماه آغاز شد و تا ۱۶ آذرماه ادامه می یابد.

غفور قاسم پور افزود: لازم است فرآیند ثبت نام ازسوی داوطلبان به ساعات پایانی محول نشود .

وی تاکید کرد: با استفاده از ظرفیت های احزاب، گروه های سیاسی و رسانه ها یک شور سیاسی را در انتخابات پیش رو شاهد هستیم و تمام تمهیدات برای این مهم ازسوی مجریان انتخاباتی پیش بینی شده است.

قاسم پور خاطرنشان کرد: شرایط ثبت نام داوطلبان انتخاباتی اعلام شده و مدارک آنان قبل از ورود به سایت انتخاباتی کنترل می شود،  سن داوطلبان باید بین ۳۰ تا ۷۵ سال باشد.

استان البرز دارای ۲ حوزه انتخابیه کرج شامل :کرج ، اشتهارد و فردیس و  ساوجبلاغ شامل: ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان  است.
از استان البرز سه نماینده به یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که در اسفندماه سال جاری برگزار می شود راه می یابند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.