معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: خروجی اقدامات صورت گرفته در کمیسیون قاچاق کالا را در بازدید از واحدهای تولیدی استان باید راستی آزمایی کرد.

به گزارش ایلنا، سعید ناجی در حاشیه بازدید از سه واحد تولیدی پوشاک در شهرک صنعتی سپهر که با همراهی اعضای کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان صورت گرفت، اظهار داشت : هدف از بازدیدهای میدانی که با حضور اعضای کمیسیون مبارزه با قاچاق استان صورت می گیرد، ارزیابی فعالیت‌ها، اقدامات و تصمیماتی است که از سوی اعضای این کمیسیون در حوزه های مختلف بویژه در عرصه پوشاک اتخاذ می شود.

وی افزود: تولید پوشاک یکی از موضوعاتی است که همواره در کشور نگرانی‌هایی را برای تاثیرپذیری در امر قاچاق به همراه داشته و این موضوع در خلال بررسی ها در امر تولید نشان می دهد که مجموعه اقدامات صورت گرفته توانسته است منجر به توجه لازم به تولید داخلی و رونق تولید شود.

این مسئول با مثبت ارزیابی کردن اقدامات کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در استان البرز خاطر نشان کرد: به اذعان متولیان امر تولید در سطح استان بویژه در ماه های اخیر با گشایش بازارهای جدید مواجه بودیم که توانسته است علاوه بر افزایش تولید نقش موثری در ایجاد اشتغال موثر ایفا کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز با تاکید بر اینکه رویکرد دولت تدبیر و امید در بحث مهار کالای قاچاق جدی است، یادآور شد: بر اساس آمارهای موجود، بواسطه برگزاری جلسات مستمر، آسیب شناسی در حوزه های مختلف و در کنار آن ارزیابی‌های صورت گرفته حاکی از آن است که توفیقات خوبی در این زمینه صورت گرفته است که در بازدید و رصد فعالیت‌های مجموعه‌های تولیدی می توان سنجش قرار داد.

وی تاکیدات وزیر کشور، پیگیری های استاندار البرز به عنوان رئیس کمیسیون استان و برگزاری مرتب جلسات را حاکی از عزم دولت در امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز عنوان کرد که به صورت جدی در البرز دنبال می شود.

ناجی تصریح کرد: جلسات کمیسیون متمرکز بر حوزه‌های مهمی همچون؛ حوزه پوشاک، مواد غذایی و قاچاق معکوس که به عنوان یکی از موضوعات نگران کننده مورد توجه قرار گرفته به بحث گذاشته می شود. خوشبختانه در این راستا همدلی بسیار خوبی میان فعالان این حوزه از جمله؛ نیروی انتظامی، دادگستری، تعزیرات حکومتی ،فرمانداری ها و تمام دست اندرکاران در امر کنترل و مبارزه با قاچاق وجود دارد که توانستند در البرز اقدامات خوبی را رقم بزنند. 

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.