اخبار مرتبط

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با بیان اینکه شهر با محدوده نظامی فرق دارد و پلیس باید برای هدایت عابرین پیاده و خودروها در مسیرهای خاص، از روش‌های مناسب‌تری جز استقرار نیوجرسی استفاده کند گفت: وجود این نیوجرسی‌ها گاه برای مردم خطرساز می‌شود.

پیمان بضاعتی پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: در حال حاضر شاهد استقرار نیوجرسی‌های پلیس در برخی مناطق شهر برای هدایت عابرین پیاده و خودروها در مسیرهای خاصی هستیم.

وی ادامه داد: شهر با محدوده نظامی فرق دارد و پلیس باید برای هدایت مردم از روش‌های مناسب‌تری استفاده کند چون وجود این نیوجرسی‌ها گاه برای مردم خطرساز می‌شود.

وی توضیح داد: پس از تعامل با پلیس، بنا شده تعداد نیوجرسی‌های موجود در سطح شهر تا پایان سال به حداقل ممکن برسد و به دنبال جمع آوری بیشتر این سازه‌ها هستیم تا دغدغه شهروندان در این خصوص کاهش یابد.

این مسئول در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به گلایه برخی شهروندان از زمان سمپاشی درختان شهر گفت: سم پاشی درختان باید در زمانی از شبانه روز صورت بگیرد که دمای هوا در کمترین درجه قرار دارد به همین دلیل ناچاریم یا ساعت چهار تا هشت صبح یا ساعت 11 شب به بعد عملیات سم پاشی را انجام دهیم.

بضاعتی پور ابراز کرد: اگر سم پاشی در ساعاتی غیر از زمان خنکی هوا انجام شود، نتیجه دلخواه را نمی‌دهد و آفات درختان از بین نخواهد رفت.

وی اظهار کرد: سم پاشی درختان در ساعات استراحت شهروندان باعث مزاحمت برای عده‌ای می‌شود ولی از شهروندان تقاضا می‌شود در دو ماه باقی مانده از فصل تابستان صبور باشند تا عملیات سم پاشی درختان به پایان برسد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری کرج ابراز کرد: با اجرای درست عملیات سم پاشی درختان شهر با سلامت کامل از فصل گرما عبور می‌کنند.


انتهای پیام انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.