نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: امید است روند فعلی و آرامش حاکم، ثبات یابد و بتوانیم در سایه اتحاد و هم افزایی براساس منویات مقام معظم رهبری و طبق الگوی ملی، اسباب رونق و رشد البرز را فراهم کنیم.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی در دیدار با رئیس کل دادگستری استان که روز یکشنبه در محل دادگستری البرز صورت گرفت، ضمن تبریک انتصاب حسین فاضلی در سمت رئیس کل دادگستری البرز، افزود: در این استان مجموعه مدیران در قالب ید واحد و در کمال اتحاد و انسجام به پیشبرد امور می پردازند.

شهبازی گفت: از ابتدای مسئولیتم، مسائلی در استان وجود داشت که با همدلی و تعامل و اقداماتی تیمی و منسجم به سرانجام رساندیم.

وی با بیان اینکه اکنون در البرز با پرهیز از حواشی با سرعت به سمت پیشرفت و توسعه حرکت می کنیم، افزود: البرز، استانی بسیار مهم و استراتژیک برای کشور است از این رو به جهات فراوانی حساسیت های ویژه ای دارد.

استاندار البرز اضافه کرد: در شرایط کنونی علی رغم استقرار بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی کوچک و بزرگ با تدابیر پیشگیرانه، حداقل تنشهای کارگری و کارفرمایی که اسباب زحمت برای مسئولان ملی ایجاد کند را نداشتیم.

وی با بیان اینکه دستگاه قضا ملجا است، گفت: امید است روند فعلی و آرامش حاکم، ثبات یابد و بتوانیم در سایه اتحاد و هم افزایی براساس منویات مقام معظم رهبری و طبق الگوی ملی، اسباب رونق و رشد البرز را فراهم کنیم.

حسین فاضلی، رئیس کل دادگستری البرز نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حضور استاندار البرز افزود: هدف ما واحد است و سیاست های نظام اقتضا می کند با تمامی مجموعه تعامل مثبت داشته باشیم.

فاضلی با بیان اینکه همه ما بعنوان مسئولان نظام توانمندی ها، اختیارات و وظایف خود را می دانیم، عنوان کرد: شرایط خاص البرز ایجاب می کند که هماهنگی ویژه ای بین تمامی مسئولان وجود داشته باشد.

وی گفت: امید است بتوانیم در سایه همدلی و تعامل منشا خیر و اثر باشیم.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.