اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، تجمع کنندگان معترض که شمار آنان به حدود 300 نفر می رسد، خواستار تجدید نظر شورای اسلامی شهر کرج از اجرایی شدن مصوبه های جدید ساخت و ساز شدند.
آنان می گویند که مصوبات شورای اسلامی شهر کرج درباره هزینه های عوارض ساخت و ساز چند بار توسط دیوان عدالت اداری باطل شده است ، اما این شورا همچنان بر اجرای مصوبه های خود اصرار دارد.
تجمع کنندگان که خواستار پاسخگویی رئیس شورای اسلامی شهر کرج در این باره بودند، معتقدند که هزینه های ساخت و ساز چند برابر گران شده و از طرفی بالا رفتن نرخ عوارض شهرداری عرصه را بر فعالیت انبوه سازان تنگ کرده است.
تجمع کنندگان که اصرار داشتند وارد ساختمان شورای اسلامی شهر کرج شوند، توسط نگهبانان و نیروهای انتظامی از ورود آنان به داخل محوطه شورا جلوگیری شد.
تجمع این افراد در حالی برگزار شد که امروز شورای اسلامی شهر کرج نشست علنی داشت و این نشست پس از ساعاتی به غیرعلنی تبدیل شد.
پس از این اعتراضات لحظاتی پیش مدیر کل سیاسی و امنیتی استانداری البرز به همراه اعضای شورای اسلامی شهر کرج و نمایندگان تجمع کنندگان نشستی غیرعلنی برای بررسی مشکلات انبوه سازان برگزار کردند.
گفته می شود حدود سه هزار انبوه ساز در کرج فعالیت دارند و نمایندگان این صنف منتظر تصمیم نهایی مسوولان امر درباره خواسته این قشر هستند.
7410/6993
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.