اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات ساوجبلاغ روز دوشنبه در این آیین گفت: این ستاد از سال 82 راه اندازی شده و تاکنون علاوه بر جمع آوری نذورات و هدایای مردمی توانسته رتبه خوبی را در سطح استان کسب نماید.
احسان الله حاجی پور گفت: یکی از پروژه های مهمی که ستاد بازسازی عتبات عالیات انجام داده اتمام درب های مطهر آقا سید محمد (ع) عموی امام زمان (عج ) می باشد که بصورت یک جفت درب ورودی حرم بود که با طلا و نقره توسط هنرمندان ایرانی قلم زنی و مینا کاری شد.
وی گفت: هزینه این پروژه از محل نذورات مردم تامین شد که هفته گذشته در مراسمی این درب ها تحویل مسئولان ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور شد.
فرماندار و دبیر ستاد عتبات عالیات ساوجبلاغ نیز از مردم ولایتمدار و دوستدار اهل بیت (ع) تشکر کرد و گفت: رتبه ساوجبلاغ در جمع آوری نذورات رتبه اول استان البرز است.
ابوالقاسم پالیزگیر با بیان اینکه ساوجبلاغی‌ها در انجام امور خیر جز اولین‌ها هستند افزود: این نشان از ارادت مردم ما به ساحت والای اهل بیت (ع) را دارد.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز نیز گفت: تاکنون 85 درصد از سهم بازسازی عتبات استان البرز از جمع آوری نذورات محقق شده است.
سلیمان شکری افزود: 6 درب حرم آقا سید محمد (ع) که سهم البرز بوده به عراق ارسال شد.
وی گفت: پذیرایی 37 هزار زائر اربعین امسال نیز سهم استان البرز بود که بخش اعظمی به عهده ساوجبلاغ بود که با استقرار موکب های مختلف عملکرد شایسته ای را ارائه داد.
پرچم گردانی و تبرک پرچم مرقد امام حسین (ع)، مدحیه سرایی و اهدا لوح و قدردانی از خیران و خادمان بخش پایانی این مراسم بود.
در این مراسم که به همت ستاد عتبات عالیات ساوجبلاغ برگزار شد از 100 خیر و خادم تجلیل شد.
9933/6993
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.