طرح فروش سایپا با شرایط عادی و طرح حمایت از خانواده؛ عرضه ساینا S و سه مدل کوییک + جدول

در این شرایط فروش محصولات سایپا کوییک GX، کوییک آر GX، کوییک آر اتوماتیک و ساینا S دوگانه سوز توسط گروه خودروسازی سایپا عرضه می شود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ شرایط فروش محصولات سایپا اعلام شد.

در این شرایط فروش محصولات سایپا کوییک GX، کوییک آر GX، کوییک آر اتوماتیک و ساینا S دوگانه سوز توسط گروه خودروسازی سایپا عرضه می شود.

به اطلاع متقاضیان و نمایندگی های مجاز خودروسازی سایپا میرساند، شرایط پیش فروش محصولات به شرح ذیل اعلام میگردد: 

لیست قیمت کارخانه ای محصولات سایپا بهمن 1401+جدول

متقاضیان محترم از ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخ 1401/12/02 در صورتی که مطابق فرآیند ذیل دارای حساب وکالتی و موجودی به میزان مبلغ مندرج در بخشنامه جهت خودرو درخواستی بوده و دارای شرایط ثبت نام مطابق محدودیت های این بخشنامه باشند، می توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام نمایند. لازم به ذکر است متقاضیانی امکان ثبت نام را خواهند داشت که تا ساعت 13 روز دوشنبه مورخ 1401/12/01 کلیه فرایندهای اعلام شده در این خصوص را تکمیل نمایند.

 

همچنین امکان پیش ثبت نام در طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیز از ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخ 1401/12/02 به مدت 3 روز جهت متقاضیان محترم این طرح فراهم می باشد و فرایند فروش از طریق تعریف حساب وکالتی شامل متقاضیان طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نمی باشند. 

شرایط طرح پیش فروش سایپا اسفند 1401؛ 

 

photo_2023-02-15_21-55-22

دیدگاه تان را بنویسید