حجت الاسلام و المسلمین حسین رشیدیان در خطبه‌های نماز جمعه تیران افزود: اتحاد مسلمانان برای پیروزی در برابر دشمنان لازم است و اختلاف باعث موفقیت دشمن خواهد بود.

وی بیان‌کرد: از تفرقه و اختلاف سود و منفعتی به جوامع و ملت ها نمی‌رسد و مردم و مسوولان کشور بر روی اهداف یکسان خود متحد باشند و از تفرقه که ابزار دشمن است دوری کنند.

وی اضافه‌کرد: بر اساس توصیه قرآن و معصومین و رهبران کشور وحدت و انسجام و حرکت‌های جمعی در عرصه‌های مختلف نیاز است که ولایت فقیه محور وحدت در کشور است و نباید دشمنی انجام شود.

امام جمعه تیران و کرون تاکید کرد: نباید در بین عقایدمان اختلاف ایجاد شود و اختلاف سلیقه تبدیل به مشکل و معضل نشود.

وی با اشاره به گام‌ چهارم خروج از برجام اظهارداشت: این حرکت ایران، دشمن ستیزی و استقلال را به رخ جهانیان می‌کشاند که امتیازی به دشمنان نظام‌ نمی‌دهیم.

وی یادآور شد: جوامع مختلف دنیا نسبت به بدعهدی دولت آمریکا و هم‌پیمانان آن آشنا شدند و بدعهدی این دولت ظالم برای خیلی از افراد ثابت شد و نباید به آن‌ها اعتماد کرد.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی بر بهره‌گیری از ظرفیت داخلی تاکید داشتند، افزود: ظرفیت‌های داخلی فرصت خوبی برای پیشرفت کشور فراهم می‌کند.

وی به بیداری ملت‌های جهان اشاره کرد و گفت: آمریکا دیگر قادر به ادعای کدخدایی دنیا نیست و کشورهای اروپایی به آن‌ها بی‌اعتماد شده و منافع خود را در نظر گرفته‌اند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.