سید محمدحسن طاهایی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: این درمانگاه به‌عنوان بزرگ‌ترین و تنها درمانگاه صلواتی استان در سطح تخصصی و فوق تخصصی در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی با مشارکت ۵۵ پزشک و پیراپزشک به‌صورت صلواتی به عزاداران و نیازمندان ارائه خدمت می‌نماید.

وی با اشاره به سابقه فعالیت ۲۰ ساله این درمانگاه ادامه داد: این خدمات تخصصی و فوق تخصصی شامل اطفال، چشم‌پزشکی، داخلی، ارتوپدی، طب فیزیکی، تغذیه، اعصاب و روان، مامایی و همچنین گوش، حلق و بینی است.

مسئول فنی پایگاه درمانی صلواتی سیدالشهدا(ع) قم افزود: پزشکان استان همواره در قالب بسیج پزشکان و تیم‌های بهداشتی و درمانی تخصصی در تمام میدان‌هایی که نیاز به مشارکت آن‌ها باشد، حضورداشته و بدون چشم‌داشت به ارائه خدمت به مردم و نیازمندان می‌پردازند.

طاهایی خاطرنشان کرد: درصورتی‌که نیازمند بودن مراجعه‌کنندگان به این پایگاه اثبات شود، درمان آن‌ها پس از تاسوعا و عاشورا نیز به‌صورت رایگان در مراکز درمانی قم ادامه خواهد یافت.

این پایگاه در دبیرستان دین و دانش خیابان ۱۹ دی هرساله در روزهای تاسوعا و عاشورا مستقر می‌شود و با حضور متخصصان رشته‌های مختلف به ارائه خدمات به‌صورت رایگان می‌پردازد.

۷۴۰۴/ ۱۱۷۵

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.