علی صبحی روز چهار شنبه در بازدید از محورهای مواصلاتی شهرستان بیله سوار مغان افزود: از این تعداد ۲۴۲ مورد ساخت و ساز غیرمجاز شناسایی، به ۲۶۵ مورد توقف و اخطار ساخت صادر و ۷۹ مورد دیگر نیز با هماهنگی و اخذ دستور قضایی تخریب شده است.

وی اظهار داشت: گشت‌های راهداری بطور مرتب در جاده‌ها حضور فعال دارند و در مدت یاد شده توانستند ۹۴۶ مورد تابلوی تبلیغاتی غیرمجاز در حریم قانونی راه را شناسایی و برای برداشتن آنها اقدام کنند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل راه و حریم آن را به عنوان سرمایه ارزشمند ملی دانست و بیان کرد: راهداران پرتلاش برای حفاظت و صیانت از این مهم با تمام توان تلاش کرده و با متخلفان با قاطعیت برخورد می‌کنند.

صبحی با اشاره به اقدامات مستمر راهداران در نگهداری از راهها، گفت: نصب هزار و ۸۴۰ متر حفاظ در پرتگاهها و آب روها، تعمیر ۲ هزار و ۴۸۰ شاخه گاردریل آسیب دیده، تهیه و نصب بیش از سه هزار عدد تابلوی الزامی راهها و تسطیح ۹۷۵ کیلو متر حریم راه از جمله اقدامات راهداری استان در هشت ماه امسال بوده است.

او ارتقای ایمنی محورها و هوشمندسازی جاده‌ها را از اولویت‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل برشمرد و  افزود: طبق نظر کارشناسان پلیس راه و دفتر فنی استانداری راهداری اقدام به اصلاح و حذف نقاط حادثه‌خیز و ایمن سازی محورهای مواصلاتی استان می‌کند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.