به گزارش ایرنا ، محمد اهلی روز پنجشنبه به خبرنگاران افزود: یکی از اهداف مهم شهرک های صنعتی تامین زیرساخت های لازم برای رونق تولید و اشتغال زایی است و تلاش می شود با سرمایه گذاری بخش خصوصی رونق تولید در شهر ک ها و نواحی صنعتی سرعت بگیرد.
وی بر روند رونق بخشی به واحدهای راکد و غیرفعال و همچنین کمک به رفع موانع تولید و حمایت از واحدهای صنعتی تاکید کرد و گفت: با حمایت مسئولان و مدیران استانی مشکلات و کمبودهای شهرک های صنعتی استان مرتفع و به رونق و توسعه در این بخش کمک خواهد شد.
سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل همچنین یکی از زمینه های حضور سرمایه گذاران در استان را تامین و احداث زیرساخت های لازم در استان دانست و افزود: با سرمایه گذاری های انجام شده در شهرک ها و نواحی صنعتی استان، شهرک های صنعتی بهترین محل برای سرمایه گذاران است.
اهلی تامین امکانات اولیه و زیرساخت های ضروری در شهرک ها و نواحی صنعتی را یادآور شد و گفت: تلاش بر این است تا با تکمیل زیرساخت ها ، جذب سرمایه گذاری در استان افزایش یابد و به ایجاد شهرک ها و نواحی صنعتی جدید نیز توجه ویژه ای شود.
وی از آمادگی این شرکت برای حمایت از سرمایه ‌گذاران برای فعالیت های تولیدی و صنعتی خبر داد و اظهار داشت: شرکت شهرک های صنعتی مشوق‌ های لازم را برای سرمایه ‌گذارانی که اقدام به ایجاد واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرک‌ های صنعتی می‌ کنند، در نظر گرفته است.
اهلی با بیان اینکه حمایت از صنعتگر ، ایجاد اشتغال و کارآفرینی توسعه اقتصادی را بدنبال خواهد داشت، افزود: حمایت از صنایع کوچک به تولید زود بازده منجر شده و راهگشای رشد صنعت است.
16 شهرک و ناحیه صنعتی در استان اردبیل فعال است.
7110/6018
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.