امیر رضاپور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این داور میاندوآبی در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال نیز برای اولین بار رقابت بین تیم های پیکان تهران و فولاد خوزستان را به عنوان داور وسط قضاوت کرده بود.
وی افزود: «پورباقر» تا سال گذشته در لیگ دسته یک حضور داشت اما با گذراندن مراحل لازم، جواز قضاوت در لیگ برتر فوتبال را دریافت کرد که تاکنون به عنوان کمک داور اضافی به قضاوت می پرداخت.
وی اضافه کرد: «حمیدرضا کنعانی» دیگر داور شایسته این شهرستان نیز 9 سال است که در رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور قضاوت می کند و از افتخارهای بزرگ داوری فوتبال آذربایجان غربی و میاندوآب به شمار می رود. 
رییس اداره ورزش و جوانان میاندوآب افزود: 2 داور میاندوآبی دیگر نیز به نام های «دادعلی پورباقر» و «وحید خاور» هم اکنون در رقابت های فوتسال لیگ دسته یک کشور حضور دارند و در این رقابت ها قضاوت می کنند.
به گزارش ایرنا، میاندوآب دارای 10 تیم فوتبال در دسته یک، 10 تیم در دسته 2 شهرستانی، 2 تیم در مسابقات استانی و 15 تیم فوتسال است و 20 داور از این شهرستان در امر قضاوت فوتسال و فوتبال در رقابت های استانی و کشوری فعالیت دارند.
9871/6185/2093
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.