اخبار مرتبط

سرهنگ محمد عدالت نمون روز پنجشنبه در عیادت بازنشستگان نیروهای مسلح مهاباد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این تسهیلات در قالب یکهزار و 600 فقره وام 50 میلیون ریالی و 150 فقره وام 100 میلیون ریال اشتغال فرزندان به آنان پرداخت شده است.
وی با بیان اینکه تاکنون از 16 هزار بازنشسته نیروهای مسلح این استان عیادت شده است، افزود: دلجویی و عیادت از بازنشستگان و رسیدگی و بررسی مشکلات خانواده آنها نقش مهمی در افزایش روحیه این قشر زحمتکش دارد.
سرهنگ عدالت نمون با اشاره به اینکه بازنشستگان سپاه پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت هستند که بهترین سال های عمر خود را در راه پاسداری از اسلام و انقلاب اسلامی سپری کرده اند، اضافه کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به چنین نیروهای خدومی افتخار می کند.
مدیرکل تامین اجتماعی نیروهای مسلح آذربایجان غربی اظهار داشت: هم اکنون بیش از 32 هزار بازنشسته نیروهای مسلح اعم از سپاهیان، نیروی انتظامی و ارتشی در آذربایجان غربی وجود دارد.
وی اجرای طرح منزلت شامل برنامه های تفریحی و سفرهای زیارتی و سیاحتی و امور درمانی بازنشستگان را از دیگر برنامه های اداره کل تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان عنوان کرد.
به گزارش ایرنا، در جریان این برنامه که مدیر امور درمان اداره کل تامین اجتماعی بازنشستگان نیروهای مسلح استان و رییس کانون بازنشستگان نیروهای مسلح مهاباد نیز حضور داشتند از هشت بازنشسته نیروی انتظامی، سپاه، ارتش و وزارت دفاع این شهرستان با اهدای هدای لوح سپاس، هدایا، اعطای وام و پرداخت تسهیلات تجلیل به عمل آمد.
تامین و رفع مشکلات میعشتی بازنشستگان نیروهای مسلح یکی از اصلی ترین برنامه های سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح است.
9903/6185/2093
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.