فرمانده سپاه امامت تبریز روز پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: اجرای کلاس‌های عقیدتی، رزمی، تمرینات تاکتیکی، ارتقای سطح معنوی، بازبینی تمرین سناریوهای پیش‌بینی شده، امنیت پایدار، توانمندی حضور، امیدآفرینی و مایوس‌سازی دشمنان از اهداف این رزمایش بود.

سرهنگ حسن صفدری افزود: گردان‌های شرکت کننده در این رزمایش با آمادگی و قدرت تمام حضور یافته و  ادارات و نهادهایی مانند مخابرات، ادارات برق، گاز، آب، آتش‌نشانی، فوریت پزشکی، هلال احمر و شهرداری نیز در کنار این گردان ها شرکت کردندحضور داشتند.

وی با بیان اینکه کلاس‌های عقیدتی، بصیرتی، آموزش‌های رزمی و امداد و نجات در رزمایش بیت‌المقدس برگزار شد، اظهار داشت: ۳ گردان عملیات کنترل اغتشاشات و ناآرامی‌ها، عملیات تاخیری (ماموریت دفاعی)، امداد و نجات و مردم یاری نیز در این رزمایش به انجام رسید.

صفدری اصلی‌ترین هدف از برگزاری رزمایش فوق را ارتقای روحیه خودباوری، خداباوری و ولایت مداری و در کنار آن ارتقای توان رزمی دانست و گفت: تا آخرین نفس برای ایجاد امنیت پایدار پشت ولایت فقیه هستیم و هر کس علیه جمهوری اسلامی ایران حرکتی کند جواب پشیمان کننده‌ای خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه تفکر بسیجی تبدیل تهدید به فرصت در کشور است، یادآوری کرد: بزرگی دشمن برای ما معنا ندارد و حرکت بر مبنای عشق به ولایت است و اقتدار، عظمت و آمادگی بسیج موجب ارتقای امنیت، امیدواری مردم و مایوس شدن دشمنان خواهد شد.

صفدری اضافه کرد: بسیج به عنوان یک نظریه دفاعی همه جانبه حرکت دهنده قطار انقلاب، حافظ و حامی آن در تمامی مقاطع بوده است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.