اخبار مرتبط

محمدرضا مشایخی روز یکشنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان با اشاره به اختصاص ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریالی از سهم اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری به شهرستان افزود: این اعتبار برای برخی از روستاهای فاقد دهیاری در بخش های چهارگانه بنا بر درخواستها و نیازها و همچنین مشارکت مردم هزینه خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به اختصاص ۱۲۰ میلیارد ریالی  برای سد گرمی چای(تامین کننده آب شرب) در قالب ۷۷۰ میلیارد ریال اعتبار شهرستان در سال جاری از محل اعتبارات ملی استانی شده، تملک دارائی ها و سرمایه ای استان، بخش توازن و ۳ درصد منابع نفت، از مسئولین ادارات خواست تا در پیگیری شروع عملیات پروژه ها، برگزاری مناقصه ها و پیشرفت کار با توجه به محدودیت اقلیمی بکوشند.

مشایخی با اشاره به اختصاص قیر تهاتری برای آسفالت سطح ۱۹ روستای شهرستان به میزان۷۰ هزار و ۶۸۰ مترمربع، خواستار پیگیری های لازم برای آسفالت ریزی به موقع در سطح روستاها شد.

معاون مدیر کل امور روستایی استان آذربایجان شرقی هم گفت: از بدو تاسیس دهیاری ها از سال ۸۲ تا کنون بیش از ۵۳۰ میلیارد ریال اعتبار به حساب دهیاری ها واریز شده است که ۴۶۰ میلیارد ریال آن متعلق به دولت تدبیر و امید بوده و مابقی در دولتهای قبل واریز شده که این امر نشان از اهتمام و توجه دولت به توسعه و عمران روستاهاست.

علی اسمعیلی اعلام کرد: در ۳ سال اخیر نیز بیش از ۱۵ میلیارد ریال از بابت اعتبارات فاقد دهیاری و مناطق عشایری به شهرستان میانه تخصیص یافته است و باید در خود روستاهای فاقد دهیاری و مناطق عشایری هزینه شود.

انتهای پیام

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.