مسعود شجاعی کاپیتان تیم با انتشار پستی در اینستاگرام از هواداران، مالک، مدیریت و تیم رسانه‌ای تراکتور برای برگزاری مراسم رونمایی از لوگو و پیراهن جدید تیم تشکر کرد.
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، در متن پیام شجاعی آمده است: 
سلام و عرض احترام
می‌خواستم ضمن تشکر و قدردانی از هواداران خوب که مثل همیشه با حمایت و حضورشان باعث خرسندی و دلگرمی ما بودند، از آقای زنوزی مالک باشگاه و کادر مدیریت تیم هم برای تهیه و مراسم معارفه البسه در خور شأن باشگاه و بازیکنان نهایت قدردانی را داشته باشم.
همچنین خدا قوت و سپاس‌ گزاری از تیم رسانه‌ای و خدمات و پشتیبانی باشگاه که با تلاش بی‌وقفه توانستند کلیپ‌ها، عکس‌ها و شرایطی ایده‌آل برای برگزاری مراسم را مهیا کنند.
نکته درخشان، خوشایند و قابل تأمل این مراسم حضور بانوان علاقه‌مند به فوتبال و تیم تراکتور بود که بدون هیچ مشکلی و در کمال آرامش و حفظ احترامشان در این مراسم حضور داشتند که امیدوارم با کمک مجریان امر شاهد حضور باشکوه این عزیزان در طی مسابقات لیگ هم باشیم.
آرزوی سلامتی و آسایش خاطر برای همه هموطنان دارم و امیدوارم که امسال شاهد یک لیگ جذاب باشیم و البته با تلاش و اراده ما بازیکنان و حمایت طرفداران تیممان هفته‌هایی سرشار از شادی و موفقیت برای کادر تیم و پرشورها در انتظارمان باشد.
انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.