اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، میگوئل تکسیرا عصر جمعه در جمع خبرنگاران افزود: هر دو تیم بازی خیلی سختی انجام دادند و می دانستیم در حضور هواداران پرشور تراکتورسازی بازی کردن سخت است.
وی خاطر نشان کرد: به رغم اینکه بازی را از نیمه حریف پرس کرده بودیم تا خلق موقعیت کنیم متاسفانه نتوانستیم از تک موقعیت های خود استفاده کنیم و بازی امروز مقابل تراکتورسای را از دست دادیم.
مربی تیم سپاهان یادآور شد: بازیکنانی داشتیم که مقابل تراکتورسازی در حد و اندازه خودشان بازی نکردند و در نیمه اول روی یک ضربه ایستگاهی گل اول را دریافت کردیم و در این نیمه موقعیت دیگری برای تیم ها ایجاد نشد.
تکسیرا با انتقاد از داور بازی عنوان کرد: این اولین باری نبود که این داور برای ما داوری می کرد و نمی دانم خطاهایی که علیه ما گرفت واقعا خطا بود یا نه؟
وی با مطرح کردن این سوال که آیا داور این بازی، داور اختصاصی تراکتورسازی است؟ گفت: خیلی سخت است که بعد از دریافت دو گل نتیجه بازی را تغییر داد ولی تا دقیقه 90 بازی، سپاهان برای گلزنی جنگید.
تیم سپاهان اولین شکست فصل را امروز مقابل تراکتورسازان پذیرا شد تا با 38 امتیاز و یک بازی کمتر به رده سوم جدول سقوط کند و تراکتورسازی با 37 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به استقلال در رده پنجم باقی بماند.
3077/9853
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.