مجیدی: امیدوارم فردا رکورد بزنیم/ تارتار: استقلال و ذوب آهن برد می خواهند

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: برای پیروزی در بازی فردا مقابل ذوب‌آهن به تمرکز نیاز داریم و بازی را مدیریت کنیم، امیدوارم با یک بازی زیبا 3 امتیاز را به دست بیاوریم.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛‌ فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار با ذوب‌آهن در لیگ برتر اظهار داشت: بازی قبلی تیم ذوب‌آهن با صنعت نفت را دیدیم و این تیم، تیم خوب، جوان و دونده‌ای است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: برای پیروزی در بازی فردا به تمرکز نیاز داریم و باید کل بازی را مدیریت کنیم، امیدوارم با یک بازی زیبا 3 امتیاز را به دست بیاوریم.

وی در مورد مصدومان تیمش در مسابقه با ذوب آهن گفت: بابک مرادی به دلیل سرماخوردگی در بازی فردا حضور ندارد، بازیکن محروم نیز نداریم.

مجیدی در مورد اینکه در صورت پیروزی تیمش به رکورد هزار و 100 امتیاز می رسد عنوان داشت: اطلاعی از این مورد نداشتم، مربیان دیگر در استقلال زحمت کشیدند و امتیاز به دست آوردند؛ امیدوارم این رکورد در بازی فردا شکسته شود و بتوانیم بیشترین امتیاز را به دست بیاوریم؛ این موضوع مهم است. هر پیروزی مربوط به تیم است و هر رکورد تلاش بازیکنان، کادر فنی و مدیریت باشگاه است و پیروزی‌ها را سهم همه می‌دانم.

مجیدی در مورد جذب بازیکن جدید و احتمال استفاده از بازیکنان خارجی جذب شده گفت: هر بازیکنی جذب کنیم از طریق رسانه باشگاه اعلام می‌شود، اگر تا فردا صبر کنید می‌بینید که بازیکن خارجی جدید بازی می‌کند یا خیر.

وی با اشاره به بازی نخست تیمش در لیگ بیان داشت: بازی قبلی بازی اول بود، همه تیم‌ها در بازی اول مشکل دارند، در نیمه اول خوب بازی نکردیم؛ در نیمه دوم موقعیت به دست آوردیم و پنالتی نیز از دست دادیم ولی خوشحالم در روز بدمان پیروز میدان بودیم.

تارتار: استقلال و ذوب آهن برد می خواهند/ اعتقادی به استفاده چرخشی از بازیکنان ندارم

مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال در لیگ برتر اظهار داشت: بازی سخت و سنگینی برای هر ۲ تیم است. تیم‌ها هفته اول را با برد پشت سر گذاشته‌اند و می‌خواهند در رقابت بالای جدول ادامه دهند. هر ۲ تیم برای برد وارد بازی می‌شوند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن افزود: قطعا هر تیمی که کمتر اشتباه کند و تلاش بیشتری داشته باشد، می‌تواند برنده باشد. امیدوارم تیم ما برنده باشد.

وی تصریح کرد: تمرینات خوبی را در طول هفته انجام دادیم. تاکتیک‌های مدنظر را اجرا کردیم. خیلی به تیم امیدوار هستیم. امیدوارم با یک بازی خوب و هدفمند به هدفمان که پیروزی است، برسیم.

تارتار در مورد اعتراض به داوری گفت: بازی اول برنده شدیم اما از ناحیه داوری صدمه خوردیم. مسائل داوری را به باشگاه سپرده‌ایم و تمرکزمان روی بازی فردا است.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در مورد تعویق بازی هفته سوم با پیکان خاطرنشان کرد: دوست داشتیم دیدار با پیکان در موعد مقرر برگزار شود، نامه‌نگاری انجام شده و امیدوارم تعویق نشود. این‌که با استقلال بازی کنیم و بعد با سپاهان از تیم‌های مدعی، منصفانه نیست و امیدواریم تغییر ایجاد شود. تمرکزمان روی بازی فردا است و بعد از بازی در مورد این مسائل صحبت می‌کنیم.

وی در مورد استفاده چرخشی از دروازه‌بان بیان داشت: ۳ یا ۴ دروازه‌بان خوب داریم.هرکدام شرایط بهتری داشته باشند، بیشتر بازی می‌کنند. این رقابت باید وجود داشته باشد. در پست‌های دیگر هم همینطور است.

تارتار گفت: اعتقادی به استفاده چرخشی از بازیکنان ندارم. هر بازیکنی بهتر عمل کند، در ترکیب قرار می‌گیرد. امیدوارم بازی خوبی را از هر ۲ تیم ببینیم و برنده این دیدار ما باشیم.

دیدگاه تان را بنویسید