حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر ابرکوه افزود: مراسم ابراز تنفّر از آمریکای جهانخوار در راهپیمایی ۱۳ آبان با حضور پرشور دانش‌آموزان و نوجوانان و جوانان برگزار شد و آنها مراتب خشم و انزجار خود را در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی به نمایش گذاشته شدند .

وی بابیان اینکه مذاکره به منزله تنفس مصنوعی برای شیطان بزرگ است، ادامه داد: حوادث اخیر عراق و لبنان ثمره نیرنگ های این ام الفساد قرن و همپالگی های غربی و مرتجعان عربی اوست تا از این طریق راه نفوذ معنوی ایران را با زدن بازوهای  مقاومت تعطیل و یا تضعیف کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه اضافه کرد: جمعی ازجمله عوامل انگلیسی، بعثی ها و عناصر داعش به تخریب چهره حاکمیت ملی عراق به ویژه حشدالشعبی پرداختند که هفت سال با تقدیم هزاران شهید در برابر داعش و آمریکا و بدخواهان قهرمانه ایستادگی و مقاومت کردند.

امام جمعه ابرکوه با تاکید بر اینکه دشمن بداند ملت ایران همچنان حامی ملت های محروم به ویژه در جهان اسلام است ، افزود: عراق را به واسطه مشترکات فراوان فرهنگی و مذهبی پاره تن خود می دانیم و با حمایت ملت عراق ، پوزه آمریکا را به خاک خواهیم مالید .

حسینی همچنین با اشاره به ۱۷ آبان سالروز ورود ثامن الحجج(ع) به ابرکوه در سال ۱۹۵ هجری شمسی برابر سال ۲۰۱ هجری قمری گفت: آیین نکوداشت امروز که به نام روز ابرکوه است عصر امروز با راه اندازی کاروان نمادین استقبال از امام رضا(ع) با شکوه تر از سال‌های گذشته با حضور مردم این شهرستان برگزار می‌شود.

امام جمعه ابرکوه اظهار امیدواری کرد: در این آیین که تولیت آستان قدس رضوی سخنرانی می‌کند مردم همچون گذشته با حضور باشکوه خود مایه مباهات برای تاریخ ابرکوه باشند .

حسینی همچنین گفت: یکشنبه هفته آینده مردم استان یزد میزبان هیات دولت خواهند بود ، با حضور وزیران نیرو ، ورزش و جوانان و همچنین نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پروژه هایی شامل سالن ورزشی روستای ده عرب ، پست برق ۲۳۰ کیلو ولت و طرح توسعه بیمارستان ابرکوه بهره برداری می شود.

وی همچنین افزود: مشکل ساختگی و بیهوده ای  که در تولید نان در هفته جاری ایجاد شده بود، با ورود مسئولان پایان یافت .

حسینی  تاکید کرد: هیچگونه کمبود آرد در شهرستان وجود ندارد ، اغلب نانوایان افرادی متدین و وظیفه شناس هستند ، امّا چند متخلّف با اهداف مادی مصالح مردم را نادیده گرفتند که به آنان تذکّر داده شد، امید است این رفتارهای ناصواب را تکرار نکنند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.