حجت‌الاسلام علیرضا نجیمی شامگاه دوشنبه در جمع گروهی از نخبگان  فرهنگی با بیان اینکه دشمنان هیچگاه از توطئه علیه ملت ایران دست بر نخواهند داشت افزود: در طول سال‌های پس از انقلاب فقط نوع توطئه و حربه دشمنان تغییر کرده که  هر بار ملت ایران با بصیرت و تحت رهنمودهای ولی فقیه توانستنه بر این توطئه‌ها غلبه کنند.

وی با اشاره به تغییر مدیریت سازمان  و به دنبال آن تغییر در برنامهها  و رویکردها ادامه داد: بنا به مطالبه مقام معظم‌رهبری در حکم انتصاب ریاست جدید سازمان تبیین و عرضه‌ فکر ، فرهنگ و معارف‌اسلامی با توجه به نیازهای روز و با نوآوری در ادبیات و روش‌ها  و رصد و مقابله‌ هوشمندانه با تهاجم فکری، فرهنگی، تبلیغی و رسانه‌ای دشمنان دین و انقلاب و کشور به عنوان دو رسالت اساسی این سازمان در نظر گرفته شده است.

این مسئول تصریح کرد: در راستای تحقق این رسالت‌ها و ایجاد ارتباط با بدنه مردمی  و بهره‌گیری از ظرفیت نخبگان و فعالان عرصه فرهنگی، تبلیغی،  قرآنی و دانشگاهی نشست‌های شبکه همکاران انقلاب‌اسلامی در در دستور کار سازمان قرار گرفته است.

نجیمی گفت: در همین راستا نشست شبکه همکاران نقلاب اسلامی استان  با حضور ۱۰ گروه از ۱۱ آبان ماه جاری  در استان آغاز شده و ادامه دارد.

وی افزود: در این مدت نشست‌هایی با حضور روحانیون مستقر، مداحان و فعلین هیئات مذهبی، تشکل های دانشجویی، نهادهای فرهنگی، مدیران و کارشناسان اداره کل تبلیغات اسلامی استان، مبلغات حوزوی و سنتی، معلمان و فعالان قرآنی، اساتید و فعالین دانشگاهی، اساتید و طلاب شاخص حوزوی و ائمه جماعات و اصحاب رسانه استان برگزار می‌شود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی یزد گفت: در مجموع این نشست‌ها از نظرات حدود  ۶۰۰ نفر از فعالین و مؤثرین جبهه فکری-مردمی انقلاب اسلامی در استان استفاده خواهیم کرد.

نجیمی تصریح کرد: بهره‌گیری از نظرات و پیشنهادات فعالین و مؤثرین جبهه فکری-مردمی انقلاب اسلامی به علت نزدیکی به میدان عملیات و لمس نیازها و الزامات پیشبرد اهداف انقلاب، رسیدن به فهم مسائل مشترک بین سازمان و گروه‌های مخاطب و رسیدن به فهم و یافت راه‌حل های برون‌رفت از چالش ها و ارائه راهبردهای مطلوب برای مسائل اصلی استان از مهمترین اهداف برگزاری این نشست‌ها می‌باشد.

استان یزد حدود ۲ هزار روحانی دارد .

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.