محمد فاتحی روز سه‌شنبه در مراسم افتتاحیه مرحله استانی مسابقات مهارت فنی و تخصصی شرکت های آب و فاضلاب گفت: استان یزد از لحاظ آبی همیشه دچار تنش بوده و در موارد خاص و به دلیل خشکسالی های اخیر این تنش بیشتر شده است.

وی منابع آب یزد را  بسیار محدود دانست و  خاطرنشان کرد : شهر یزد با جمعیتی نزدیک به ۸۰۰ هزار نفر تنها ۳۰ الی ۴۰ حلقه چاه آب شرب از منابع داخلی زیرزمینی  و یک هزار و ۳۰۰ لیتر لیتر بر ثانیه در شبانه روز  آب انتقالی برای تامین آب دارد  که با این میزان، تامین آب شهر به خصوص در فصل تابستان به سختی صورت می پذیرد.

وی برگزاری مسابقات مهارت های فنی و تخصصی را به عنوان یک کار تیمی حائز اهمیت دانست و افزود : توسعه مشارکت جمعی، افزایش سرعت، دقت و کیفیت انجام کار، یافتن استعدادهای ویژه، تبادل افکار و روش های اجرای کار از مزایای انجام یک کار تیمی در این دوره از مسابقات می باشد.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان یزد  با بیان این که ما باید کار تیمی را به معنای واقعی انجام دهیم افزود : تخصص و مهارت یکی از مهم ترین عوامل برتری در انجام امور هست ولی مهم تر از آن همدلی و همراهی در کار تیمی است که بدون آن به نتیجه مطلوب نخواهیم رسید.

مرحله استانی اولین دوره مسابقات کشوری مهارت های فنی و تخصصی بهره برداری  شرکت های آب و فاضلاب  شهری  و روستایی تا فردا ادامه دارد.   

۷۵۳۴/ ۶۱۹۷

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.