رییس بیمارستان امام جعفر صادق(ع) میبد از ادامه عملیات اجرایی فاز یک توسعه این بیمارستان پس از یک وقفه زمانی خبر داد و ابراز امیدواری کرد که این طرح تا پایان آبان‌ماه امسال آماده بهره‌برداری شود.

به گزارش ایسنا - منطقه یزد، دکتر «سید علی میر حسینی» در نشست با خبرنگاران به ارائه گزارشی در مورد طرح‌های عمرانی و خیری بیمارستان امام جعفر صادق میبد پرداخت و گفت: علی‌رغم تمام مشکلات موجود اعم از تجهیزات و تأمین داروهای اساسی بیمارستان، می‌توان به جرات گفت بیمارستان میبد نمونه یک بیمارستان عالی در استان و حتی استان‌های همجوار است که با ارائه خدمات به بیماران از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند.

وی در مورد طرح‌های عمرانی بیمارستان، اظهار کرد: فاز یک توسعه  بیمارستان از سال ۹۰ شروع به کار کرده ولی روند تکمیل آن بنا به دلایل مالی متوقف شده بود که با پیگیری‌های به عمل آمده ساخت و ساز آن که 4۰ درصد به صورت خیری است، مجدداً آغاز و تا پایان آبان ماه سال جاری آماده بهره‌برداری خواهد شد.

میرحسینی با بیان این که اورژانس یکی از مهم‌ترین بخش های هر بیمارستانی است، افزود: فضای فعلی اورژانس بیمارستان میبد با توجه به جمعیت مراجعین جوابگو نیست و توسعه این بخش یکی از مهمترین اقداماتی بوده که با تخصیص بودجه وارد فاز عملیاتی شده است.

رییس بیمارستان امام جعفر صادق همچنین از در حال اجرا بودن فاز دوم توسعه بیمارستان به صورت کاملاًً خیری خبر داد و خاطرنشان کرد: بیمارستان نیازمند تجهیزات جدید است که با پیگیری‌ها و اقدامات لازم طی دو ماه آینده این تجهیز اتفاق خواهد افتاد و خدمات بهتری را برای بیماران ارائه خواهیم کرد.

«ذبیح الله برجسته» مدیر بیمارستان امام جعفر صادق هم در این نشست بیان کرد: خبرنگاران عرصه سلامت با نگاه تیزبینانه خود می‌تواند در ارتقای سلامت جامعه قدم‌های موثر و بزرگی بردارند و با انتشار اخبار صحیح، درست و دقیق، مجموعه بیمارستان را در خدمات رسانی به مردم یاری کنند.

وی بیان کرد: خوشبختانه بیمارستان میبد وضعیت بالقوه خوبی دارد و با جلب کمک‌های خیرین امیدواریم که این وضعیت بالقوه را به بالفعل تبدیل کنیم چرا که هدف اصلی تنها ارائه خدمات بهتر به مردم و بیماران است.


انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.