چهارمین نمایشگاه صنعت، معدن، ماشین آلات و تجهیزات وابسته عصر در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی یزد گشایش یافت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد در حاشیه آغاز به کار این نمایشگاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۷۰ شرکت از یزد و سایر استان‌ها در نمایشگاه صنعت، معدن، ماشین آلات و تجهیزات وابسته حضور دارند.

محمدرضا علمدار یزدی با بیان اینکه فضای این نمایشگاه به مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع در اختیار متقاضیان و شرکت کنندگان قرار گرفته است ادامه داد: تولیدات صنایع فولادی، معادن و زنجیره تأمین این ۲ گروه برای بازدیدکنندگان در دسترس است.

وی با اشاره به نقش مهم نمایشگاه‌های بین المللی در تبادل اطلاعات فنی بازرگانی اضافه کرد: آشنایی صاحبان صنایع و پژوهشگران و دست اندرکاران با آخرین دستاوردهای صنعتی، معدنی همچنین آشنایی با فناوری روز جهان از اهداف برگزاری نمایشگاه های صنعتی است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد با بیان اینکه چهارمین نمایشگاه صنعت به منظور معرفی توان تولید و صادرات کشور در حوزه های صنعتی و معدنی برپا شده است عنوان کرد: سومین نمایشگاه یزد به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای صنعتی و معدنی از هفتم آذرماه ۹۶ در محل نمایشگاه‌های بین المللی استان، دومین آن با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و با حضور ۱۰۰ شرکت داخلی و خارجی در ۳۰ آبان ۹۵ به مدت چهار روز دایر شد.

وی با بیان اینکه برگزاری چنین نمایشگاهی گامی ارزشمند در رونق تولید ملی محسوب می‌شود اظهار داشت: یزد در حال حاضر دومین استان معدنی، چهارمین استان توسعه یافته صنعتی و هشتمین استان برتر کشور است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.