اخبار مرتبط

فرمانده انتظامی شهرستان میبد از توقیف اتوبوس حامل 1800 لیترسوخت قاچاق در شهرستان میبد خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ سید محمد طاهر موسوی در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای مبارزه با پدیده شوم قاچاق، مأموران پلیس آگاهی شهرستان میبد هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه اتوبوس مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی با بیان اینکه مأموران پس از بازرسی از این اتوبوس متوجه 3 باک اضافه این اتوبوس شده و 1800 لیتر گازوئیل قاچاق کشف کردند، ادامه داد: در این رابطه، متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد با بیان اینکه اتوبوس برای حمل مسافر است افزود: محموله سوخت قاچاق کشف شده فاقد هرگونه مجوز قانونی بوده که در این خصوص خودرو توقیف و روانه پارکینگ شد.

وی با بیان اینکه سوخت جاساز جان مسافران را به خطر می اندازد اظهار داشت: جاسازی سوخت قاچاق در اتوبوس مسافری، صرف نظر از تاثیر سوئی که بر اقتصاد ملی دارد، بسیار خطرناک برای جان مسافران است لذا به هیچ فردی اجازه نخواهیم داد با جان مردم بازی کند.

سرهنگ موسوی عنوان کرد: پیگیری مطالبات عمومی مردم و مبارزه با قاچاق سوخت و مواد مخدر از جمله مهمترین اولویت ‌های نیروی انتظامی در شهرستان میبد است از این رو شهروندان هم اخبار و اطلاعات در خصوص پدیده شوم قاچاق را به مرکز 110 پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.