سید رضا هاشمی پور روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با کمک مردم شهرستان بافق و پرسنل خدوم کمیته امداد این شهرستان، در 2 مرحله کالاهای جمع آوری شده به مناطق سیل زده کشور ارسال شده است.
وی با بیان اینکه در مرحله اول 650 میلیارد و مرحله دوم 2.1 میلیارد ریال به صورت نقدی و غیر نقدی جمع آوری شد افزود: در مجموع 2 میلیارد و 750 میلیون ریال وجه نقد و کالا برای کمک به سیل زدگان توسط کمیته امداد جمع آوری و روانه مناطق مربوطه شده است.
رئیس کمیته امداد امام (ره) بافق تصریح کرد: 10 دستگاه کامیون توسط شرکت سنگ آهن مرکزی بافق، 2 کامیون فسفات و یک کامیون شرکت تعاونی روستایی و در مجموع 13 کامیون از شهرستان بافق با کالاهایی که از استان توسط کمیته امداد جمع آوری شده به مناطق سیل زده فرستاده شد.
وی خاطرنشان کرد: آب معدنی، پتو،مواد غذایی،پوشاک،لوازم خانگی،ظروف یکبار مصرف و… از عمده ترین اقلام ارسال شده به شمار می آید.
این مسئول ضمن قدردانی از همت والای مردم بافق، از پرسنل کمیته امداد این شهرستان که بخشی از حقوق خود را به مناطق سیل زده اختصاص دادند هم تشکر کرد.
هاشمی پور یاد آور شد: پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی در کمیته امداد امام خمینی (ره) و میدان چهارده معصوم(ع) بافق تا پایان هفته آماده دریافت کمک ها نقدی و غیر نقدی شهروندان است.
مرکز شهرستان 50 هزار نفری بافق در فاصله 110 کیلومتری جنوب شرق یزد قرار دارد.
7543/ 6197
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.