اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا محمد حسین زارعی روز یکشنبه در آیین معارفه رئیس جدید بیمارستان ضیایی اردکان افزود:‌ پرسنل بیمارستان ضیایی اردکان با توجه به این موقعیت باید رفتاری متناسب داشته باشند و توان علمی و خدمت رسانی آن نباید کمتر از دیگر بیمارستان های استان یزد باشد .
وی با بیان اینکه برگزاری این نشست درمحل فرمانداری نشان از این است که بیمارستان یک محفل سیاسی ، امنیتی و اجتماعی مهمیست و جایگاه بالایی دارد افزود: درسالی که گذشت تنها ارگانی که فعالیت خود را تعطیل نکرد بیمارستان بود که مثل گذشته به خدمت همنوع خود پرداخت.
این مسئول درمانی استان یزد از خیرین این حوزه تقدیر و تشکر کرد و گفت: تقاضا داریم درخدمات رسانی به مردم ما را بیشتر حمایت کنند .
امام جمعه اردکان نیز در ادامه با اشاره به آیات و روایات تصریح کرد: انسان به هر درجه علم و کمال برسد باید به خدا و قدرتش توکل کند.
حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل شاکر افزود: همه مسئولان در هر رده ای و با هر مسئولیت سختی که دارند باید به خدا توکل کنند تا در کارشان بتوانند به مردم خدمت کنند.
امام جمعه اردکان گفت: امروزه مردم دچار مشکلات و گرفتاری های زیادی هستند و زمان بیماری و درد بیشتر تحت فشار قرار می گیرند، از کارکنان و پرسنل بیمارستان درخواست دارم تحمل و صبر خود را بالا برده و شنونده مشکلات مراجعه کنندگان باشند .
سرپرست فرمانداری اردکان نیز دراین آیین فعالیت درحوزه بهداشت و درمان را بسیار مهم ، خطیر و دارای ظرافت های خاص درنظام جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود:‌ سالی که پشت سر گذاشتیم سخت ترین سال نظام جمهوری اسلامی بود که در این چهل سال سپری شد و به حمدالله به خوبی هم به پایان رسید.
علیرضا جدیدی اظهار داشت :‌ شما مسئولان ، پرسنل و کارکنان خدوم بهداشت و درمان و بیمارستان ضیایی اردکان ، در به دوش کشیدن بخشی از سختی ها سهیم بوده اید .
وی گفت: بیمارستان ضیایی قطعا با مشکلات مالی و کمبود پرسنل روبرو است که با مدیریت خوب و برنامه ریزی تا حدودی درصدد حل مشکلات است و مدیر و کارکنان سعی در بهترین نحو عمل کردن هستند .
جدیدی با اشاره به رشد جمعیت شهر اردکان گفت: حوزه درمان بیش از همه حوزه‌ها درگیر این موضوع بوده و با کمبودهایی مواجه شده که امیدواریم بتوانیم در جهت رفع این مشکلات و کمبودها قدم‌های خاصی برداریم.
در این مراسم، ضمن معرفی دکتر محمدحسن صدرالدینی به ‌عنوان سرپرست بیمارستان ضیایی اردکان از خدمات و تلاش‌های دکتر محمد سلطان محمدی سرپرست سابق تجلیل شد.
بیمارستان ضیایی اردکان دارای 500 نفر پرسنل و نیز 187 تخت فعال و 199 تخت مصوب می باشد .
مرکز شهرستان 98 هزارنفری اردکان در 60 کیلومتری شمال شهر یزد قرار دارد.
7544/ 6197
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.