ولی الله رنحبر روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از این مقدار میوه توزیع شده، 30 تن پرتقال تامسون و والنسیا و 30 تن هم سیب زرد و قرمز بوده است.
وی قیمت هر کیلو سیب، پرتقال تامسون و والنسیا را به ترتیب 62 ، 35 و 45 هزار ریال اعلام کرد و افزود: میوه های یاد شده با 50 درصد زیر قیمت بازار به شهروندان بافقی عرضه شده است.
این مسئول بیان کرد: همچنین از یک ماه پیش تاکنون بالغ بر 100 تن شکر تنظیم بازار برای مصرف صنف و صنعت( قنادی، بستنی فروشی و شیرینی سازی) و 20 تن شکر نیز برای مصرف خانوار توزیع شده که از 100 تن مذکور 10 تن تبدیل به قند می شود.
رنجبر، هدف از توزیع شکر را جلوگیری از افزایش قیمت این محصول، کنترل نرخ قند و شیرینی شب عید عنوان کرد و گفت: هم اکنون قیمت قند 52 هزار و 250 و شکر 34 هزار ریال است.
وی از آغاز توزیع گوشت مرغ و گوساله در شهر بافق خبر داد و افزود: امروز مقدار 2 تن گوشت قرمز ( منجمد) و 6 تن گوشت مرغ گرم در قالب تنظیم بازار از طریق فروشگاه های معتمد توزیع می شود.
رئیس اداره صمت بافق خاطر نشان کرد: سایر کارمندان دولت که فروشگاه و شرکت تعاونی منحصر به اداره خود ندارند می توانند به شرکت تعاونی مصرف کارکنان شبکه بهداشت و درمان بافق مراجعه و با ذکر شماره کارمندی و کد ملی نسبت به تحویل سهمیه مقدار سه کیلو گرم گوشت تنظیم بازار اقدام کنند.
10 فروشگاه شهری و روستایی در شهرستان بافق ، کار توزیع کالاهای تنظیم بازار را برعهده دارند.
مرکز شهرستان 50 هزار نفری بافق در فاصله 110 کیلومتری شهر یزد قرار دارد.
7543/ 6197
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.