یونس محمودی عصر در جلسه شورای اداری این شهرستان که در محل فرمانداری آستانه اشرفیه برگزار شد، با اشاره به پیشرفت 80 درصدی این پل افزود: انتظار می رود تا قطعات مورد نیاز این پل هرچه زودتر در اختیار پیمانکار این پروژه قرار بگیرد.

وی اتمام این پروژه را در توسعه بخش گرشگری و اقتصادی منطقه موثر دانست و ابراز امیدواری کرد : با تلاش مسئولان امر شاهد اتمام عملیات احداث این پل کابلی که بیش از 10 سال از آغاز آن می گذرد، باشیم.

محمودی همچنین با اشاره به آبندان ها و استخرهای طبیعی موجود در این شهرستان اظهار داشت: موضوع بهره برداری مناسب از این منابع طبیعی از سیاست های مهم دولت است و در این بخش اعتبارات خوبی در نظر گرفته شده است.

وی با تاکید بر اهمیت لایروبی انهار و استخرهای این منطقه افزود : مدیران جهاد کشاورزی و امور آب دقت لازم را در این بخش داشته باشند و هرچه سریعتر نسبت به لایروبی انهار و استخرهای طبیعی اقدام کنند تا مشکلی در خصوص تامین آب زراعی نداشته باشیم.

سرپرست فرمانداری آستانه اشرفیه در بخشی دیگر از سخنان خود ضمن بررسی  مسائل شرکت های صنعتی این شهرستان به خصوص تصفیه خانه خواستار تسریع در اتمام  این پروژه و عملیات محور آستانه اشرفیه به بندرکیاشهر وایمن سازی این مسیر شد.

وی در ادامه با اشاره به اعتبارات تملک دارایی این شهرستان اظهار داشت: 210 میلیارد ریال از این اعتبارات بر اساس ابلاغ سازمان برنامه و بودجه برای این شهرستان در نظر گرفته شده که از این میزان 40 درصد به دستگاه های مختلف تخصیص داده شده است.

محمودی خواستار جذب به موقع اعتبارات جهت انجام پروژه های موجود در این شهرستان شد و گفت : مدیران اجرایی این منطقه تعامل و تلاش لازم را جهت اجرای طرح ها و پروژه های این شهرستان داشته باشند.

این مقام مسئول همچنین به بررسی برخی از سیاست های داخلی و خارجی ایران اسلامی پرداخت و گفت: امروز کشور ما در مرکز توجهات سیاسی و جهانی قرار دارد وایران با تبعیت از دین مقدس اسلام و با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری در مقابل تحرکات و هجمه های دشمنان داخلی و خارجی ایستاده است و همچنان استوار به راه خویش ادامه می دهد.

محمودی با بیان اینکه خون شهدا انقلاب اسلامی ما را در مقابل توطئه های دشمنان بیمه کرده افزود: استمرار و  استقامت کشور موجب تنگ نظری دشمنان قسم خورده انقلاب شده و می خواهند با تحریم های ظالمانه مانع پیشرفت ملت ایران  شوند.

به گفته فرماندار آستانه اشرفیه مردم ایران همچنان به اصول انقلاب اسلامی پایبندند و با پیروی از منویات مقام معظم رهبری در مقابل توطئه های دشمنان و استکباران جهانی ایستادگی می کنند.

وی در پایان از کلیه مسئولان ادارات و نهادهای این شهرستان خواست تا خدمت صادقانه را سرلوحه کارهای خود قرار دهند و در راه خدمت به مردم از هیچ کوششی دریغ نکنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا،در ادامه این جلسه که نماینده شهرستان و مدیران ادارات و نهادها در آن حضور داشتند ، عملکرد برخی از ادارات این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

شهرستان آستانه اشرفیه با داشتن دو بخش مرکزی و بندرکیاشهر دارای 105 روستاست و در شرق استان گیلان قرار دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.