علی امیدوار روز  چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: انتظار  انتخابات پرشورتر نسبت به انتخابات گذشته را داریم ، چرا که  با وجود مشکلات اقتصادی ، مردم به آرمان های انقلاب پایبند هستند. 

وی  با بیان اینکه احزاب رابط بین دولت و ملت هستند، تصریح کرد: توقع داریم  احزاب و تشکل های سیاسی از تخریب رقبا در فضای سیاسی بپرهیزند  و  آرامش و همدلی  فضای استان را به هم نزنند.

وی  با تاکید بر اینکه  احزاب و تشکل ها بایستی  بازوان محکم دولت و نظام باشند، خاطر نشان کرد : احزاب و تشکل های سیاسی باید  به سیاست های نظام در جهت بهبود معیشت مردم کمک کنند و نقش پر رنگ تری را در انتخابات داشته باشند.

امیدوار؛  مهمترین هدف دولت را  تامین آرامش ، رفاه سیاسی، اجتماعی و اقتصادی مردم عنوان و بیان کرد: احزاب می توانند پل ارتباطی بین مردم ، حکومت ها و دولت ها  باشند تا  مشارکت حداکثری خوبی را برای انتخابات پیش رو داشته باشیم.

معاون سیاسی اداره کل سیاسی انتخابات استانداری گیلان اظهار داشت: کاندیداها برای کسب آرای مردمی از تخریب همدیگر و سخنانی که  دولت و نظام را زیر سوال می برد بپرهیزند.

 امیدوار گفت: معتقدیم بایستی به دولت کمک کنیم که انتخاباتی پرشور و بدون تنش را داشته باشیم و انتظار داریم کاندیداها ، واقعیت ها را برای مردم تبیین کنند ؛ چراکه  مردم   مسائل را به خوبی درک می کنند  و درک خوبی در حوزه سیاسی دارند .

وی  با اشاره به اینکه مهمترین موضوع استانداری و وزارت کشور بحث انتخابات و مشارکت سیاسی مردم است، بیان کرد: با توجه به توطئه های دشمنان  برای ایجاد نارضایتی در کشور، حضور پرشور مردم در انتخابات موجب تثبیت مشروعیت سیاسی حکومت می شود.

استان گیلان با افزون بر ۱۴ هزار کیلومتر مربع و جمعیتی بالغ بر دو میلیون و ۵۰۰ هزار نفر و ۱۶ شهرستان، دارای ۱۱ حوزه انتخابیه و ۱۳ نماینده در خانه ملت است . انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفندماه امسال برگزار می شود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.