ارسلان زارع روز شنبه در بازدید از پل خسارت دیده شهر اسالم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بارندگی ۲۱ و ۲۲ مهرماه بخش اعظمی از زیرساخت هایی که مقاومت لازم را نداشتند؛ از جمله این پل که قدمت بالایی داشت، خسارت دید و برای بازسازی این پل که یکی از زیرساخت های اساسی عبور و مرور مردم است، نیازمند پیگیری های مستمری بود که توسط بنده، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان مرتبط صورت گرفت.

وی از نصب پل فلزی موقت به منظور تسهیل در تردد مردم خبر داد و گفت: عملیات اجرایی مراحل نصب این پل ظرف هفته آینده آغاز می‌شود.

استاندار گیلان با اشاره به پیش بینی ۲۰ میلیارد تومان برای احداث پل جایگزین اظهار داشت: تلاش ما بر این است تا در طراحی، جانمایی و تامین اعتبار پل جایگزین تعجیل و مراحل احداث آن آغاز شود.

پل فلزی موقت از استانداردهای لازم تردد خودرو برخوردار بوده و دارای ظرفیت ۴۵ تن و دهانه ۴۵ متر است و عرض مفید آن ۵.۵ متر می‌باشد.

بخشی از پل شهر اسالم در پی بارش شدید باران ۲۰ و ۲۱ مهرماه امسال خسارت دید و استاندار گیلان در ساعات اولیه بارش شدید باران به معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری دستور داد تا از نزدیک وضعیت مناطق خسارت دیده را بازدید و امکانات لازم در جهت تسهیل تردد مردم را فراهم کند.

زارع همچنین با حضور بر مزار شهدای گمنام آرمیده در این منطقه با قرائت فاتحه و اهدای گل به مقام شامخ آنان ادای احترام کرد.

شهرستان تالش در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.