اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا ، در جریان این رقابت ها و در پنج بازی برگزار شده ، تیم های فوتبال دخانیات رشت ، شاهد اسالم تالش ، معلم شفت ، شهرداری کلاچای و شهرداری رضوانشهر برابر حریفان خود به پیروزی دست یافتند.

 در جریان این رقابت ها ، تیم های فوتبال دخانیات رشت و ملوان ب بندرانزلی به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم فوتبال دخانیات رشت با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست داد تا همچنان جزء تیم های صدرنشین این مسابقات باشد.

در سایر بازی های برگزار شده نیز ، تیم فوتبال شاهد اسالم تالش با نتیجه سه بر یک تیم فوتبال شهرداری کوچصفهان را مغلوب کرد و تیم فوتبال معلم شفت نیز با نتیجه دو بر یک برابر تیم فوتبال معلم شاندرمن به برتری دست یافت.

همچنین در دیگر دیدار برگزار شده این رقابت ها ، تیم های فوتبال شهرداری رضوانشهر و  شهرداری ماسال رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم شهرداری رضوانشهر با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست داد تا همچنان روند رو به رشد خود را حفظ کند.

اما در پرگل ترین بازی برگزار شده از هفته پنجم مسابقات فوتبال لیگی برتر بزرگسالان گیلان، تیم های سردارجنگل گوراب زرمیخ و شهرداری کلاچای مقابل هم قرار گرفتند که در نهایت تیم شهرداری کلاچای با نتیجه سه بر دو حریف خود را شکست داد.

در جدول رده بندی این رقابت ها و تا پایان هفته پنجم ، تیم فوتبال شهرداری بندرانزلی با انجام چهار مسابقه و کسب ۱۲ امتیاز صدرنشینی خود را حفظ کرد ، تیم فوتبال شهرداری رضوانشهر با انجام پنج بازی و کسب ۱۱ امتیاز دوم است و تیم دخانیات رشت نیز با برگزاری چهار دیدار و کسب ۱۰ امتیاز در رتبه سوم قرار دارد.

در نوزدهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان جام گیل، ۱۲ تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند.

۷۲۸۵ / 6030

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.